AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Isparta'da konuştu:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Isparta'da konuştu:

ISPARTA (AA) - AK Parti Genel Baskan Yardimcisi Erkan Kandemir, Türkiye genelinde yüzde 65, Isparta genelinde ise yüzde 45'lik bir degisimi sagladiklarini belirterek, "Yeni arkadaslar, genç aktörler, ayrica tecrübeliler, tamamini bir araya getirdigimiz çok diri yönetimler olustu." dedi.

Kandemir, partisinin il binasinda düzenlen toplanti öncesi gazetecilere, teskilatlarda görev alan, mücadele eden isimsiz kahramanlar oldugunu söyledi.

Kongrelerde yeni kisilerin göreve geldigini aktaran Kandemir, bazilarinin görevlerini devrettigini dile getirdi.

Partide eski yeni kavrami olmadigini belirten Kandemir, söyle konustu:

"Hepsi davanin neferi, bu heyecani tasidiklari için de ayrica çok gurur duyuyorum. Su an Türkiye'de kongrelerimizin yüzde 70'ini tamamladik. Bugünün sartlarinda bu kongreleri titizlikle yaptik. Türkiye genelinde yüzde 65, Isparta genelinde ise yüzde 45'lik bir degisimi saglamis olduk. Yeni arkadaslar, genç aktörler, ayrica tecrübeliler, tamamini bir araya getirdigimiz çok diri yönetimler olustu. Isparta'daki kongrelerde 13 ilçemizin 12'sini tamamlamis olduk. Iyi ekipler kurduk, bu ekip AK Parti'yi 2023 hedefine tasiyacak. Insallah 2023'teki iddiamizi, heyecanimizi taçlandiracagimizi düsünüyoruz."

Isparta'daki bu heyecani örnek göstererek diger illere ilham olunacagina inandiklarini anlatan Kandemir, "Belediye Baskanimizi da tebrik ediyorum. Bir buçuk yil gibi kisa sürede güzel çalismalarin altina imza atti. Milletvekillerimizin Ankara'daki olaganüstü mesaisine de çok katkisi var. Isparta'da olmak kendimizi kalemizde hissettiriyor."

Kandemir'e ziyaretinde, AK Parti Isparta Milletvekilleri Recel Özel, Ugur Gökgöz, Isparta Belediye Baskani Sükrü Basdegirmen, AK Parti Il Baskani Osman Zabun ve partililer eslik etti.


Haber Kaynak : aa