İlginizi Çekebilir

1

Kahramanmaraş’ta cezaevi firarisi yakalandı

2

Kahramanmaraş’ta uyuşturucuya 3 tutuklama

3

Hataylı şehit son yolculuğuna uğurlandı

4

Gastronomi kenti Hatay’da kahvaltı çeşitleri tanıtıldı

5

Hataylı şehit son yolculuğuna uğurlanıyor

6

Mersin’de "En İyi Narkotik Polisi Anne" eğitimi verildi

7

Adana’da 9 milyon 450 bin kaçak makaron ele geçirildi

8

Ukrayna-Rusya savaşıyla önemi artan buğdayın Adana’da hasadı başladı

9

Hatay’a şehit ateşi düştü

10

Kahramanmaraş’ta Yeni Kanlıdere Köprüsü’nde çalışmalar başladıAlanyaspor Kulübü Başkanı Çavuşoğlu, Konya'da öğrencilerle buluştu:

Alanyaspor Kulübü Başkanı Çavuşoğlu, Konya'da öğrencilerle buluştu:

KONYA ( AA ) - Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Başarımızdaki en büyük pay, babam Osman Çavuşoğlu'na ait, çalışmayı ve sorumluluk almayı ondan öğrendik." dedi.

Çavuşoğlu, Konya'nın Seydişehir ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve kaymakamlığınca düzenlenen, "İstihdam ve Kariyer Günleri" etkinliğinde öğrencilerle bir araya geldi.

Belediye düğün salonunda öğrencilere seslenen Çavuşoğlu, programa katılan öğrencileri Alanyaspor maçlarına davet etti.

Alanya'nın Seydişehir'e yakın bir ilçe olduğunu anımsatan Çavuşoğlu, "Eğer maçlarımızı izlemek isterseniz, sizleri misafir etmek isteriz." diye konuştu.

Ailesi, yaşam tarzı, kulüp başkanlığı ve iş kollarındaki yoğun çalışma temposundan da bahseden Çavuşoğlu, şunları kaydetti:

"Hem teknik direktör, hem kulüp başkanıyım. Sportif faaliyetlere her zaman önem veren biriyim. Siz yeter ki bir şey yapmak isteyin başarı kendiliğinden gelir. Siz çalıştıkça birikim ve başarı zamanla oluyor. Ben kulüp başkanıyım ama hiçbir zaman o moda giremedim. Dağlarda çok keçi koyun otlattık. Biz Yörük çocuğuyuz. Bahçede çapa yapar, traktöre çıkar tarla sürerim. Başarımızdaki en büyük pay, babam Osman Çavuşoğlu'na ait, çalışmayı ve sorumluluk almayı ondan öğrendik."

Programa, Kaymakam Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.