İlginizi Çekebilir

1

Şahika Ercümen, 100 metrelik dalışla dünya rekorunun sahibi oldu

2

Vitor Pereira’dan oyuncularına: "Başınızı kaldırın"

3

Danimarka’da Sakarya konuşuldu

4

Minik Şimşekler Ligi’nde heyecan büyük

5

GZT Giresunspor telafi peşinde

6

İsviçre ve Belçika yüzme milli takımları Erzurum’da kamp yapıyor

7

Antalyaspor’da hedef kupada tur atlamak

8

Cumhuriyet Kupası’nda Körfez rüzgarı

9

Amatör spora tam destek

10

Kepez’in sultanları Marmaris Belediyesi ile karşılaşacakAltınova’dan spora ve sporcuya tam destek

Altınova’dan spora ve sporcuya tam destek

Yalova’nın Altınova Belediyesi, sporun her dalında gençleri desteklemeye devam ediyor. Altınova Belediye Meclisi aldığı kararla başarılı olan sporculara ve branş takımlarına ödül yönetmeliğini oy birliğiyle kabul etti.
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçedeki gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşarak spor, sanat ve kültür branşlarına yönelmeleri için tüm imkanların seferber edildiğini söyleyerek, “Yapılan çalışmalar sonuç verdi. Altınova takım branşları ve ferdi sporlarda önemli başarılara imza attı, atmaya devam ediyor. Bizler de gençlerimizi desteklemeye devam ediyoruz” diye konuştu.
Altınova Belediye Meclisi 2021 yılı Ağustos ayı olağan meclisini Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında tamamladı. Altınova Belediye Meclisi’nin spora ve sporcuya destek verilmesi ile ilgili aldığı kararda uluslararası ve ulusal turnuvalarda dereceye giren sporculara 2 yıllığına maaş bağlanmasına karar verildi. Öte yandan takım halinde elde edilen başarılar da Altınova Belediyesince ödüllendirilecek.