İlginizi Çekebilir

1

UMKE ekipleri, kanser hastası yaşlı amcaya karlı yolları aşarak ulaştı

2

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı: “İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipman bakımından 100 tane devletten daha fazla ekipmana ve teçhizata sahip”

3

İstanbul’da TEM ve D-100 karayolu kar yağışı sonrası beyaza büründü, sürücüler güçlükle ilerledi

4

Bursa Terminalinde mahsur kalan yolcular KYK yurtlarına yerleştirildi

5

Türk Kızılay ekipleri, İstanbul’daki kar yağışından etkilenen vatandaşlara destek oluyor

6

Amasyalılar kar yağışını konserle kutladı

7

Karla mücadelede zorlu mesai devam ediyor

8

Ordu’da Kubat konseri

9

Üreticilerden odun ve kömür fırsatçılarına tepki

10

Bodrum’da hayvanseverler şiddet olaylarına dikkati çektiATSO Eğitim ve Sanat Merkezi’nin temeli törenle atıldı

ATSO Eğitim ve Sanat Merkezi’nin temeli törenle atıldı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Kemer Belediyesi iş birliğince Kemer’e yapılacak olan ATSO Eğitim ve Sanat Merkezi’nin temel atma töreni yapıldı.
Kemer Yeni Mahalle 345 ada 2 parseldeki bin 11 metrekarelik alana yapılacak olan merkezin temel atma törenine, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ATSO Başkanı Davut Çetin, Kemer Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, Kemer Belediye Başkan Yardımcıları Emin Gül, Baki Yalın ve Gülsüm Bal, Kemer Belediyesi meclis üyeleri Ferhan Fidan ile İsmail Aka, ATSO Meclis Başkanı Süleyman Özer, ATSO Başkan Yardımcıları Mustafa Atılgan ile Cihangir Deniz, ATSO yönetim kurulu üyeleri Mustafa Ayanoğlu ile Mücahit Turgut, ATSO Meclis Üyesi Bülent Güllü, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal, Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Rıza Sönmez ve davetliler katıldı.
Duaların okunmasının ardından Kaymakam Gemici, Belediye Başkanı Topaloğlu ve ATSO Başkanı Çetin, butona basarak merkezin temelini attı.

“Kemerimize hayırlı olsun”
Temel atma töreninde konuşan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’in ihtiyaçlarından biri olan eğitim ve sanat merkezinin temelini atmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi. ATSO tarafından yapılan binanın tamamlanmasından sonra anahtar teslim olarak Kemer Belediyesine verileceğini ifade eden Başkan Topaloğlu, “Merkezin içerisinde müzik, tiyatro, halk oyunları ve meslek edindirme kursları olacak. Eğitim varsa, gelecek var. Kemerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

“Kültür olmadan ekonomi de gelişmiyor”
ATSO Başkanı Çetin ise Kemer için yaklaşık üç yıldır proje arayışı içinde olduklarına değinerek, “Projemizin Kemer’e ciddi anlamda faydası olacak. Kemer Belediyesi ile eğitim ve sanat anlamında beraber çalışacağız. Kültür olmadan ekonomi de gelişmiyor. Bu şiardan yola çıkarak Kemer’e böyle bir eser kazandırmak istedik. Geçen ay protokolü imzalamıştık” dedi.