İlginizi Çekebilir

1

Ömer Yiğit'den öneriler saç dökülmesi sorunu pandemide arttı mı?

2

Trafik kazası sonrası çıkan yaralamalı kavgaya 2 tutuklama

3

Yüksekova-Van karayolunda heyelan: Çok sayıda araç mahsur kaldı

4

Bahçesindeki otları yakmak isterken ormanı yakıyordu

5

Şişli’de çökme riski nedeniyle boşaltılan binaya ilişkin açıklama

6

Amasya’da samanlık yandı, 10 ton saman kül oldu

7

Yeğenini bıçakla yaralayan dayı tutuklandı

8

Şişli’de 6 katlı bina çökme tehlikesi nedeniyle boşaltıldı

9

Akçakoca’da 1 dönümlük alan yandı

10

Otomobiller çarpıştı, sürücü sıkıştıBalıkesir’de jandarmadan 29 kişiye huzur operasyonu

Balıkesir’de jandarmadan 29 kişiye huzur operasyonu

Balıkesir’de jandarma ekipleri il genelinde yaptıkları huzur operasyonları kapsamında trafik ve aranan şahıslara yönelik asayiş uygulamasında çeşitli suçlardan aranan 29 şahsı yakaladı.
Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timlerince, trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik olarak, sürücüleri trafik kural, yasaklama ve kısıtlamalarına uygun şekilde araç kullanmaya yöneltmek, hız ihlali kaynaklı trafik kazalarını önlemek ve kaza sonucunda meydana gelen can ve mal kayıplarını en aza indirmek maksadıyla, "Hız Denetimi” faaliyeti icra edildi. Jandarma Trafik Timleri hız denetimi sonucunda; 2 bin 315 araç kontrol edilerek, 156 araca 86 bin 752 TL idari para cezası uygulanarak, 40 araç trafikten men edildi.
Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla Altıeylül, Bigadiç, Burhaniye, Edremit, Erdek, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Marmara, Manyas ve Sındırgı ilçelerinde yapılan çalışmalarda ve yapılan yol aramalarında; çeşitli suçlardan aranan 29 şahıs yakalanırken, 2 ruhsatsız av tüfeği ve bu silahlara ait 10 fişek ele geçirildi.