İlginizi Çekebilir

1

Umut Partisi Lideri Bozkurt, Ramazan Bayramını Kutladı

2

Kastal'dan, Bakan Muş'a Ziyaret

3

Bozkurt: Arap Ülkelerinden Örnek Aldığımız Zenginleşmeyi Terk Edip Gelişmemiz Lazım

4

Eski Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar ve beraberindekiler tahliye edildi

5

CHP’li Tellioğlu’ndan Kadir Gecesi Mesajı

6

Osmaniye YRP'den Biden'e tepki

7

Milletvekili Kaşıkçı TBMM’de Güvenlik Korucuları’nın taleplerini yineledi

8

MHP’li Kaşıkçı: “Üniversitelerin Mühendislik Programları tekrardan ele alınmalıdır”

9

CHP’Li Tellioğlu: “Sadece Büyük Bir Lider Geleceği Küçük Kalplere Emanet Eder”

10

CHP Niğde İl Başkanı Adem’den 23 Nisan KutlamasıBaşkan Barlas ‘23 Nisan Çocuk Bayramı’nı Kutladı

Başkan Barlas ‘23 Nisan Çocuk Bayramı’nı Kutladı

Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Mustafa Kemal Atatürk'ü unutan bir toplum, Milli Egemenliğini kaybetmiş demektir diyen Başkan Barlas mesajında şunları söyledi:
"Bu yıl Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin Kuruluşu'nun 101. yılının kutluyoruz. Geçen 101 yıl ardında büyük değişimler yaşandığını ifade eden Barlas kutlama mesajına şöyle devam etti: 'En değerli varlığımız olan Cumhuriyet, yeni kurulan bir devletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği eşsiz bir savaşın sonucunda elde ettiği büyük bir kazanımdır. Egemenliğin kayıtsız, koşulsuz ulusa ait olduğu bu yeni yönetim biçimi, Türkiye Cumhuriyeti'ne yurttaşlık bağı ile bağlı olan herkese birey olma olanağı sağlamış ve bunun sorumluluğunu da yüklemiştir. Geçen 101 yıl ardında büyük değişimler bırakmıştır. Yıkılan devletler, kurulan devletler, değişen rejimler, soğuk savaş, ekonomik ve siyasi buhranlarla dolu geçen 101 yıl. Tüm bunların içinde Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Ulusumuz büyük bir istikrarla şerefli varlığını devam ettirmiştir” DEDİ.

Başkan Barlas, “Çocuklarımızın, ulusal birliğe, laik Cumhuriyete, çağdaş demokrasiye, barışa, çevreye ve tüm güzelliklere karşı hassas bir toplum yaratacaklarına, en kutsal emanetleri olan Cumhuriyet'i her türlü iç ve dış saldırılara karşı canları pahasına koruyup gelecek nesillere taşıyacaklarına olan inancımla, tüm çocuklarımızın bayramını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum." Dedi.