İlginizi Çekebilir

1

30 bin nüfuslu ilçeden Türkiye 4.’sü çıktı

2

Manisa Sanayi Yıldızspor’dan kaleye takviye

3

Erciyes Ultra Sky Trail Dağ Maratonu tamamlandı

4

Kasımpaşa, Raoul Petretta’yı kadrosuna kattı

5

Hakem Temiz’e yapılan saldırıya kınama

6

Sivasspor günü tek idmanla tamamladı

7

Hasandağı tırmanışı için pedal çevirdiler

8

Elazığspor’da transfer yasağını kaldırmak için hamle

9

Adana’da Streetball Turnuvası

10

Samsunlu sporcu Türkiye şampiyonu olduBüyükşehir’den Ankaragücü’ne şampiyonluk yolunda moral desteği

Büyükşehir’den Ankaragücü’ne şampiyonluk yolunda moral desteği

Ankara Büyükşehir Belediyesi, TFF 1. Lig’de lider durumda bulunan MKE Ankaragücü’ne destek olmak amacıyla kentin birçok noktasını ‘‘Tüm şehir yanında Şampiyon Ankara” yazılarıyla donattı.
Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), TFF 1. Lig’de lider durumda bulunan ve şampiyonluk için gün sayan MKE Ankaragücü Spor Kulübü’ne desteğini sürdürüyor.
Başkent’in asırlık çınarı Ankaragücü’ne yakışır spor tesisi yapmak amacıyla bugüne kadar sentetik çim sahadan tribün inşaatına, kapalı spor salonu çatı izolasyonundan basketbol salonu tadilatına kadar birçok konuda destek sağlayan Büyükşehir Belediyesi, şampiyonluk yolundaki kulübe moral olması için kenti “Tüm şehir yanında Şampiyon Ankara” yazılarıyla donattı.

Başkent Ankaragücü için tek yürek
ABB, Ulus meydanında yapımı devam eden Elektrik Gaz Otobüs Genel Müdürlüğü (EGO) binasına sarı lacivert renkte dev afiş asarken kent ekranları, billboardlar ile metro vagonlarındaki ekranları da, ‘‘Tüm şehir yanında Şampiyon Ankara” yazılı görsellerle süsledi.
Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından yaptığı “Kurtuluş Savaşı Gazisi, Eren ile Mert’in sevdalısı, gurur dolu arması. Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak yanınızdayız” paylaşımıyla da moral desteğini sürdürdü.