İlginizi Çekebilir

1

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Finlandiya Cumhurbaşkanı ile görüştü

2

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ABD Başkanı Biden ile görüştü

3

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı ile görüştü

4

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gürcistan Başbakanını kabul etti

5

Ahlat’taki dolunay ve yakamoz hayran bıraktı

6

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Polonya Cumhurbaşkanı ile bir araya geldi

7

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gine Cumhurbaşkanı ile bir araya geldi

8

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM 76. Genel Kurulu Toplantısında dünyaya seslendi

9

Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York’ta Göbeklitepe Anıtı’nı gezdi

10

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Slovakya Dışişleri Bakanı Korcok ile bir araya geldiÇocuklar istedi, Başkan Kocaman talimat verdi

Çocuklar istedi, Başkan Kocaman talimat verdi

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Ataevler Mahallesi’nde ki çocukların futbol sahası talebi üzerine gereken talimatı verdi.
Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Ataevler Mahallesi Aykent Sitesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Site içerisinde top oynayan Kartepeli çocukların çekirdek ikramına katılan Başkan Kocaman, istekleri de yerinde dinledi. Kocaman, çocukların top oynamak için saha talep etmesi üzerine gereken talimatı verdi. Gençlerin bir avuç çekirdekle gönlünü fethettiğini söyleyen Kocaman, "Geleceğimiz olan gençlerimize daha güzel bir Kartepe bırakmak için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gençlerimiz için saha neymiş en kralını yaparız" dedi.
Modern saha yapılacak
Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Ataevler Mahallesi Aykent Sitesi içerisinde fizibilite çalışmalarını tamamlayarak saha yapımına başladı. Ekipler tarafından 14x10 metre ebatlarında saha yapılarak çevre düzenlemesi ile birlikte hazır hale getirilecek. Ayrıca iki adet kamelya montajı ile site sakinlerinin hizmetine sunulacak.