İlginizi Çekebilir

1

Sinan Özen 20 yıl sonra Devreklileri coşturdu

2

45 bin kişinin katılım sağladığı "Tatvan Doğu Anadolu Fuarı" sona erdi

3

Binali Yıldırım, konserde seyirciyle türkü söyledi

4

AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: "2023 Haziran seçimlerinin işaret fişeğini Dodurgalılar, Türkiye’ye ve dünyaya ilan etti”

5

Dodurga’da belediye başkanlığını AK Parti’nin adayı Hasan Hüseyin Kaşıkcı kazandı

6

Van gökyüzü tutkunlarının yeni durağı oldu

7

Kahramankazan’da sünnet olan 300 çocuk doyasıya eğlendi

8

Bakan Yanık: “Çıtır Çıtır Felsefe serisi incelenmiş ve 7 kitap muzır ilan edilmiştir”

9

Sivas’ta Yöresel Ürün Satış Merkezi açıldı

10

Pegasus, Rize-Artvin Havalimanı’na ilk uçuşunu yaptıEmniyet teşkilatı Sancaktepe’de şehit aileleri ve gazilerle iftarda buluştu

Emniyet teşkilatı Sancaktepe’de şehit aileleri ve gazilerle iftarda buluştu

Sancaktepe’de Polis Teşkilatı’nın 177’nci kuruluş yıldönümü dolayısıyla şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınları düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
Türk Polis Teşkilatının 177’nci yıl dönümü olması sebebi İstanbul Valiliği ile İstanbul Emniyet Müdürlüğü şehit aileleri, gazi aileleri ve gazilere yönelik iftar programı düzenledi. Sancaktepe’de Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen iftar programında aileler bir araya geldi. Programa İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, gaziler ve şehit yakınları katıldı. Düzenlenen iftar programında İstanbul Emniyeti Polis Bandosu, Türk Sanat Musikisi dinletisi çalarak vatandaşlara müzik zevki yaşattı.

“Vatandaşımızın huzurunu, canını, malını canla başla korumak için görev yapıyoruz”
İftar programında konuşan İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, “17 milyonluk bir metropol şehirde yaşıyoruz. Avrupa’nın birinci, dünyanın 13. büyük şehri olan İstanbul’umuzda huzur ve güvenliğini, vatandaşımızın can ve mal emanetini sağlamak ve toplumun huzurunu sağlamak, asayişi sağlamak için canla başla mesai kavramı gözetmeksizin arkadaşlarımızla beraber görev yapıyoruz. Bununla birlikte birlik ve beraberliği bozmaya çalışan küresel güçlerin maşası olan PKK, KCK, DAEŞ, DHKPC, FETÖ, PYD gibi terör örgütleriyle beraber, organize suç örgütlerine yönelik operasyonel faaliyetlerimiz her zaman olduğu gibi bundan sonra da büyük bir kararlılık ve büyük bir azimle devam edecektir” dedi.