İlginizi Çekebilir

1

Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası Kahramanmaraş’ta yapılacak

2

Sivas’ta düzenlenen Okullar Arası Futbol turnuvası sona erdi

3

Yatabare, Samuel Eto’o’dan sonra bir ilke imza attı!

4

Yüzme bilmeyen çocuk kalmasın

5

Trabzonspor’un rekorlar haftası

6

Yunusemreli güreşçiler İzmir’den başarıyla döndü

7

Sporun ve sporcunun dostu başkan

8

Kahramanmaraş’ta Geleneksel Türk Okçuluk Yarışması

9

Potada 3x3 heyecanı yaşandı

10

A Milli Kadın Futbol Takımı, Kır Çiçekleri ile buluştuHakkari’de protokol gösteri maçı yaptı

Hakkari’de protokol gösteri maçı yaptı

Hakkari Belediyesi tarafından başlatılan mahalleler arası futbol turnuvasının ilk startı Hakkari Valisi ve Belediye Başkanı İdris Akbıyık tarafından verildi.
Turnuvanın ilk maçında gösteri maçına çıkan protokol A takımında Vali İdris Akbıyık, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Kavukçu, Vali Yardımcısı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tevfik Kumbasar, Belediye Özel Kalem Müdürü Ahmet Karaçalı ile Adalet Komisyon Başkanı Cenk Özbaş ve Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Kenan Beyter, TÜGVA Hakkari İl Başkanı Harun Aşan yer aldı.
B Takımında ise Vali Yardımcısı Mustafa Emre Kılıç, Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Örenci, Vali Yardımcısı Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Berat Kasımoğlu, Ak Parti İl Başkanı A. Mutalip Özebek, Belediye Başkan Yardımcısı Hamit Zibek, Milli Eğitim Müdürü Bilal Gür, Gençlik ve Spor İl Müdürü Emin Yıldırım yer aldı.
Oldukça çekişmeli geçen turnuvada Vali Akbıyık’ın A takımı- B Takımını 19-10 skorla yendi. Gösteri maçı ile startı verilen turnuvaya 15 mahallede 15 takımın katıldığı belirtildi. Turnuvanın 4 Kasım da final maçı ile sona ereceği ifade edildi.
Maçı izlemeye gelen mahallelerin gençleri ise, gençliğe yönelik, bu güzel turnuvayı tertipleyen Hakkari Belediyesine teşekkür ettiler.