İlginizi Çekebilir

1

Kahramankazan’da kavurucu sıcaklarda serinliğin adresi havuz oldu

2

Kaymakam Pişkin, Kilkuyu’da vatandaşlarla buluştu

3

Antalya’da 100 bin kişide görülen vaka sayısı 75,97’ye yükseldi

4

Nevşehir’de koronavirüs vaka sayılarında artış yaşanıyor

5

Bağcılar Hayır Çarşısı’ndan 3 bin 358 aileye kıyafet ve ayakkabı yardımı

6

Eyüpsultan’da sinek ilaçlamaları devam ediyor

7

Hacılar’da kentsel dönüşüm hız kesmiyor

8

Toroslar EDAŞ Mersin’de bakım ve yatırımlarına devam ediyor

9

Battalgazi ücretsiz kurslar yoğun ilgi görüyor

10

Bursa’da korona matinesiJandarma ekiplerini şok eden sürpriz

Jandarma ekiplerini şok eden sürpriz

Adıyaman’da vatandaşlar tarafından Jandarma Teşkilatının kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yapılan sürpriz jandarma ekiplerini şok etti. Kavga ihbarına gelen jandarma ekipleri sürpriz ile karşılaşınca adeta donup kaldı.
Adıyamanlı Arif Ata isimli bir vatandaş arkadaşlarıyla birlikte jandarma bölgesi olan Ali Dağı Mesire alanındaki bağ evinde Jandarma Teşkilatının 182. kuruluş yıl dönümünü kutlamak istedi. Arif Ata, 156 Jandarma İmdat Hattını arayarak, ‘Burada kavga var hemen gelin’ diye ihbarda bulundu. İhbarı alan Adıyaman İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler kısa sürede olay yerine geldi. Jandarma ekiplerinin geldiğini gören Ata ve beraberindeki arkadaşları sopaları bağ evinin demir taşıyıcılarına ve duvarlarına vurarak kavga varmış gibi bağırıp çağırmaya başladı. Yaptıkları hareket ve çıkarmış olduğu seslerle adeta gerçek bir kavga görüntüsü veren Arif Ata ve arkadaşlarının yanına jandarma ekipleri koşarak gelmeye başladı.

Olay yerinde sürprizle karşılaştılar
Jandarma ekipleri olay yerine girdiklerinde kendilerine yapılan sürpriz karşısında şaşkınlık içerisinde adeta dona kaldı. Bir kavgayı aratmayan hareketler yapıp ve sesler çıkaran Ata ve arkadaşları, jandarma ekiplerini alkışlayarak onların gününü kutladı. Kesilen yaş pastanın ikram edilmesi sonrasında jandarma ekipleri, sürprizden dolayı Ata ve arkadaşlarına teşekkür etti.
Gece günüz demeden halkın can ve mal güvenliğini sağlayan jandarma ekiplerine böyle bir sürpriz yapmaktan oldukça mutlu olduklarını dile getiren Arif Ata, “Bir sürpriz yapalım dedik. Kendilerini bir olay mahalline çağırdık. Kendilerine bir pasta ikramımız oldu. Can güvenliğimizi her zaman sağladıkları için onlara defalarca minnettarız. Allah onları bizim başımızdan eksik etmesin. Jandarma iyi ki var” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: jandarma ekiplerini şok eden sürpriz