Davut Türkmen oğlu
3.07.2020 11:51:26
Kadirli de çok az kişi maske takıyor, sosyal mesafe kuralına uymuyorlar kaldırımda yürürken adam hem maske takmamış hem karşımdan elini kolunu sallayarak geliyor ve geçiyor ,bense karşı kaldırıma geçerek ilerliyorum maske tak diye uyarıyorum ama kimse beni takmıyor ne yazıkki bir musibet bin nasihatten faydalı geliyor! Ben bazen sinirlenip , ben koronavirüs olsam bu kadirlinin çoğunu öldürürüm diyorum! Yapmayalım Türkiye adlı büyük gemimizde maske takmayan , sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymayan her insanım Türkiye adlı gemimizin tabanına bir çekiç vurmakta , hepimizi bu amansız kötü hastalık kırar geçer kendimizi düşünüyorsak başkaları içi şunu unutmayın birimiz hepimiz hepimiz birimiz için.

Mert doldur
3.07.2020 13:19:10
Kardeşim Kadirli olarak kornaya inanmıyoruz ki korona bitsin. Devletin biran önce el atması lazım. Adamlar inanmıyor.

Abdullah
3.07.2020 15:30:16
Kadirliliyim bende uzun çarşı çamlı kahve civarı kesinlikle ilgililerin el atması lazım

Nuri coşgun
4.07.2020 13:32:56
Kadirlinin hiçbir yerinde tebbir yok sadece belediye asvaltı ve betonu yıkıyor sitelerde bile çocuklar ebebeyinleri toplu halde oturuyor herhalde Türkiye nin en bilinçsiz ilçesi kadirlidir..

Gölge sniper
5.07.2020 02:15:23
Ben de Kadirli li yim lakin ne zaman carsiya çıksam hemen hemen herkes de maske var ve insanlar dikkat ediyor yani sırf karama amaçlı yorumlar yapmayın burası gurbet degli ki hemşeri hemşeri satsın...

KADİRLİ'DE KORONANIN KORKUTAN YÜKSELİŞİ

Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde durağan bir döneme giren Korona virüs vakaları son 1 haftada yeniden yükselişe geçti.Bir çok mahalle ve caddeden öğrenciden esnafa yeni vakalar tespit edildi.Her gün yapılan uyarılara vatandaşların uymaması Kadirli'de korona virüs vakalarını adeta hortlattı.