İlginizi Çekebilir

1

Tekerlekli Sandalye Kadın Atletizm Milli Takımı, olimpiyat kotasına odaklandı

2

Antalyaspor, Fenerbahçe karşılaşmasına hazır

3

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

4

Futbol: Süper Lig

5

Adana'da çöp konteynerinde 30 kilogram et bulundu

6

Hatay’ın ilk ve tek Cumhurbaşkanı Tayfur Sökmen vefatının 41. yılında anıldı

7

Mersin'de atıl durumdaki evden 4 kamyonet çöp çıkarıldı

8

Akdeniz Üniversitesi ve Genç MÜSİAD, ortak projeler hayata geçirecek

9

18 Mart'ta Çanakkale'de göndere çekilecek ay yıldızlı bayrak Adana'ya ulaştı

10

Kahramanmaraş'ta fabrika deposunda çıkan yangın büyük hasara neden olduRUKİYE ÇAM
19.02.2021 22:06:33
merhaba benim 2 çocuğum var.canlı derslere katılımda zorlanıyoruz.biri telefonla giriyor.diğeri giremiyor.bizede tablet yardımı yaparmısınız.

Mehmet cetin
20.02.2021 00:07:40
Benim üç tane okula giden çocuğum var hala bize taplet verilmedi gercekden çok ihtiyacımız var bekliyoruz verirler diye ben işe gitmiyorum pandemiden dolayı işimiz yok

Züleyha
20.02.2021 09:37:24
Ben 16 yaşındayım kardeşim hasta yürüyemiyor. Babam fabrikaya gidiyor telefon umuz yok 7yasinda kardeşim var ikimiz canlı derslere katılıyorum.

Asya Açık Göz
21.02.2021 09:07:57
Bizim 1 tane tabletimiz ondada ben giriyorum öbür kardeşim giremiyor derslerimiz kesişiyor o yüzden giremiyoruz lütfen bize 1 tane tablet gönderin

fatih tatar
21.02.2021 19:41:53
kızım için taplet

HÜLYA KAYA
21.02.2021 20:23:16
Merhaba benim iki çocuğum var okula gidiyorlar eşim işsiz internet yok tabletimiz yok çocuklar derslerine çalışamıyor lütfen bize tablet verin çok ihtiyacımız var teşekkürler

Sevda selçuk
22.02.2021 00:47:02
Benimde okuyan 3 tane çocuğum var biri derse girse diğeri giremiyor diğeri girse 3. Giremiyor bizede tablet yardımında bulunursanız çok makbule geçer

Mehmet Karagöz.
22.02.2021 22:51:11
Sayın başkanlarım benim okulagiden üç kız çocuğum var biri lise 2de ilkokul bir telefon var oda bende işe gidiyorum ben çocuklarım derse giremiyorlar sizden ricam benim kızlarımada bir taplet verirseniz sevinirim saygılar sunuyorum sayın başkanlarım.

Kahramanmaraş'ta uzaktan eğitime erişim sıkıntısı yaşayan 59 öğrenciye tablet

Kahramanmaraş'ta uzaktan eğitime erişim sıkıntısı yaşayan 59 öğrenciye tablet

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) katkılarıyla temin edilen 59 klavyeli tablet, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

Oda binasında düzenlenen etkinlikte KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu ile İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz protokol imzaladı.

Balcıoğlu, burada yaptığı konuşmada, oda olarak eğitime her zaman destek verdiklerini belirtti.

Öğrencilerin derslerinden geri kalmaması için EBA uyumlu 59 tableti İl Milli Eğitim Müdürlüğüne tabletleri teslim ettiklerini belirten Balcıoğlu, "Umarız daha iyi bir eğitime vesile oluruz. Genç kardeşlerimize bir nebze yardımımız, desteğimiz olur düşüncesiyle hareket ediyoruz. Tabletlerin dağıtılmasıyla müdürümüz ilgileniyor. Müdürümüze katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Yılmaz da KMTSO Başkanı Balcıoğlu'na ve yönetim kurulu üyelerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Verilen tabletleri en kısa sürede öğrencilere ulaştıracaklarını belirten Yılmaz, şöyle devam etti:

"Bu dönemde öğrencilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu şey, eğitime erişim. Özellikle evinde çok sayıda kardeş olup da aynı anda derse giremeyen öğrencilerimiz veya imkansızlıklardan dolayı eğitime erişim sağlayamayan öğrencilerimiz var. Bu öğrencilerimiz için büyük bir nimet. Şu anda öğrencilerimiz için tam gerekli olan şey gerçekten tablet. Zaman olarak ta tam zamanı. Bundan dolayı çok teşekkür ediyorum. Şehrimiz geniş ve büyük bu cömertliğin artarak devam etmesini istiyoruz. Bu dönemde yapılacak katkılar hem şehrimize hem de çocuklarımıza kat kat fayda sağlayacaktır."