İlginizi Çekebilir

1

Daday’da koronavirüs denetimleri devam ediyor

2

BBP Genel Başkanı Destici: “Devletimiz özellikle son 5-6 yıldır terörün tüm unsurlarına karşı topyekun bir mücadele sergiliyor”

3

Konya Valisi Özkan: "Bu dönemde özellikle ev içi yoğun temaslardan kaçınmalıyız"

4

İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması ilçe finali yapıldı

5

Dicle Kaymakamı Yurdagül, korona virüs denetimlerine katıldı

6

Malatya’da vaka sayısı arttı

7

Adıyaman’da gıda işletmeleri denetlendi

8

Gercüş’te din görevlileri ile Mehmetçik ’iyilik’ için el ele verdi

9

“Her 100 çocuktan 15’inde astım görülmekte”

10

Kaymakam Demirer’den okul ziyaretiKaraköprü’de öğrencilere matematik kursu veriliyor

Karaköprü’de öğrencilere matematik kursu veriliyor

Karaköprü Belediyesi, sınavlara hazırlanan öğrencilere destek olmak amacıyla matematik dersi veriyor. Okuma salonlarında verilen derslerde sınavlara yönelik konu anlatımı ve soru çözümü yapılıyor.
Karaköprü Belediyesi eğitimin ve öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor. Sınavlara hazırlanan ve pandemi döneminde etüt merkezlerinden yeterince faydalanamayan öğrenciler için açılan kursla sınavlara yönelik matematik eğitimi veriliyor. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, her zaman eğitime katkı sunmaya hazır olduklarını ve pandemi döneminde okuldan geri kalan ve sınavlara hazırlanan öğrencilere destek amacıyla matematik kursu açtıklarını kaydetti.
Başkan Baydilli, okuma salonlarının sadece kütüphane veya ders çalışma ortamı olarak kullanılmasının dışında böyle kurslarda da aktif kullanıldığına dikkat çekerek, öğrencilere sağlayabilecekleri maksimum katkıyı sağlamaya çalıştıklarını dile getirdi.
Atakent, Doğukent, Esentepe okuma salonları ile Seyrantepe Mahallesi’ndeki 4. Murad Kültür Merkezi’nde belirli saat aralıklarıyla verilen kurslara öğrenciler yoğun ilgi gösterirken, bu imkanı sağladığı için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür etti.