İlginizi Çekebilir

1

Çelikhan Dayanışma Platformundan Mescid-i Aksa’ya yapılan saldırıya tepki

2

Diyarbakır’da Ramazan Bayramı’na özel son 3 günde 6 ton tatlı satışı yapıldı

3

Muğla Valisi Orhan Tavlı’dan Ramazan Bayramı mesajı

4

Nail Olpak: “Dünyayı Mescid-i Aksa için tek ses olmaya davet ediyoruz”

5

Başkan Kılıç’tan bayram kutlaması

6

Memur-Sen heyetinden evlat nöbetindeki ailelere destek ziyareti

7

Sosyal medya fenomeni sosyal medyadaki tehlikelere karşı uyardı

8

KKTC Meclis Başkanı Sennaroğlu’ndan Ramazan Bayramı mesajı

9

Samsun’da gizemli hayırsever 100 kişinin veresiye borcunu kapattı

10

(Özel) Bu ağlar balık için değil, en kaliteli ürünleri doludan korumak içinKızılay Kadın Kolları gönüllüleri iftar öncesi pide dağıttı

Kızılay Kadın Kolları gönüllüleri iftar öncesi pide dağıttı

Türk Kızılayı Ağrı Şubesi Kadın Kolları, Ramazan ayının sembolü olan pideleri kapı kapı dolaşarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıttı.
Ağrı’da Türk Kızılayı Kadın Kolları gönüllüleri, Ramazan ayı nedeniyle iftardan önce kapı kapı dolaşarak yaşlı ve kimsesizlere, mültecilere ve yardıma muhtaç ailelere Ramazan pidesi dağıttı. Kızılay gönüllüleri tarafından dağıtılan pideleri alan vatandaşlar kendilerini unutmadıkları için gönüllülere teşekkür etti.
Ağrı Kızılay Şubesi Kadın Kolları Başkanı Neslihan Taşdemir, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri unutmadıklarını ve Ramazan ayıyla bütünleşen pideleri dağıttıklarını söyleyerek, “Bugün Ramazan’ın ilk günü. Herkesin bildiği gibi Ramazan denilince akla ilk pide geliyor. Bizler de Kızılay Kadın Kolları olarak ihtiyaç sahibi ailelerimizin ilk pidelerini bizden almasını istedik. Onların gözlerindeki mutluluk bizi de çok mutlu ediyor” ifadelerine yer verdi.