İlginizi Çekebilir

1

Ukraynalı konsolosun gözaltına alındığı görüntüler yayınlandı

2

Antalya’da trafikte kurye ile köpek arasında yürek ısıtan görüntü

3

Vali Masatlı denetimlere katıldı

4

Prens Philip’in cenaze töreni başladı

5

Bakan Karaismailoğlu Hasankeyf yeni yerleşim yerlerinde incelemelerde bulundu

6

Meteoroloji toz uyarısında bulunmuştu, gökyüzünden çamur yağdı

7

Bakan Soylu’dan göçmenlere Yunan zulmü paylaşımı

8

Bilecik’te korkutan yangın

9

Nazilli sokakları dezenfekte edilmeye devam ediyor

10

Yüksekova’da polis ekipleri kısıtlama denetimi yaptıHüseyin dağ
25.02.2021 16:20:39
Is icin

Fikret Şeker
25.02.2021 17:09:09
Güvenli bir iş için başvuru yapıyorum

Nail sert
26.02.2021 11:12:01
Aşçı olarak değerlendirilmek ıstıyorum t. Ederim

Kızılay Malatya Fabrikası’na eleman alınacak

Kızılay Malatya Fabrikası’na eleman alınacak

Türk Kızılay Malatya Şube Başkan Ramazan Soylu, Kızılay Malatya Fabrikası’na eleman alınacağını bildirerek, başvurunun 26 Şubat’ta sona ereceğini ifade etti.
Türk Kızılay Malatya Şube Başkan Ramazan Soylu, yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz üzere Malatya Üretim Üssümüzde inşaat ve kurulum faaliyetleri devam etmekte olan Barınma Sistemleri Fabrikamızda görevlendirilmek üzere beş farklı pozisyon için 16 Şubat 2021 tarihinde kurumumuzun ihtiyacı olan kriterlere uygun olarak iş ilanlarımız Kızılay Kariyer platformumuzda yayınlanmıştır. Bu pozisyonlar, Bölüm Sorumlusu, Kısım Sorumlusu, Operatör, Usta ve Yardımcı Eleman başlıkları altında toplanmış durumdadır. İş gücü ihtiyacımız genel olarak Hafif Çelik-Prefabrik yapılar ve Konteyner üretim hatlarında görevlendirilmek üzere planlanmış bulunmaktadır. Tesisimizde yer alan üretim hatlarında, soğuk metal şekillendirme makineleri (Rollforming Makineleri) Kaynakhane, Preshane, Kesimhane, Montaj Hatları vb. üretim merkezleri yer almaktadır” şeklinde konuştu.
Soylu, “Söz konusu tüm birimlerde görevlendirmeyi planlamakta olduğumuz adaylar için 16 Şubat 2021 tarihinden bu yana başvuru almaktayız. Mevcut açık ilanlarımızı 26 Şubat 2021 tarihinde kapatarak başvuruları sonlandıracağız. Bu aşamadan sonra, bahsi geçen ilanlara yapılan başvurular, pozisyonların gerektirdiği kriterler dikkate alınarak İnsan Kaynakları birimimiz tarafından elemeye tabi tutulacak, kalan adaylar arasında yapılacak çeşitli sınavların ardından işe alım süreçleri tamamlanacaktır” dedi.