İlginizi Çekebilir

1

Traktörün altında kalan şahıs hayatını kaybetti

2

Döküm fabrikasında kazan patladı: 2’si ağır 8 yaralı

3

Yangına rağmen balık tutmaya devam etti

4

Tunceli’de 1 sığınak imha edildi çok sayıda malzeme ele geçirildi

5

Açığa alınan Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz hakkında karar

6

MESİAD Başkanı Hasan Engin'den Mersin Valisi Ali İhsan Su’ya ziyaret

7

Mersin'de "Gülnar Turizm Destinasyon Tanıtım Toplantısı" yapıldı

8

2 katlı binanın çatı katı alevlere teslim oldu

9

Kahraman kedi, yavrularını korumak için kendini feda etti

10

Evden servet götüren kadın hırsızlar yakalandıMHP Datça İlçe Yönetimi polislerin kuruluş yıldönümünü kutladı

MHP Datça İlçe Yönetimi polislerin kuruluş yıldönümünü kutladı

Polis Haftası olması dolayısıyla MHP Datça İlçe Başkanı Gökhan Akyel ve yönetimi, Datça Ülkü Ocakları Başkanı Yiğit Badal ve yönetimi ile birlikte Datça İlçe Emniyet Müdürü İsmail Toygun’u makamında ziyaret etti.
Başkan Akyel ve beraberindeki heyet, ziyarette İlçe Emniyet Müdürü İsmail Toygun’un yanı sıra görevi başında bulunan emniyet mensuplarını da ayrıca ziyaret ederek haftalarını kutladı.
İlçe Başkanı Gökhan Akyel ayrıca Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 175. yıldönümü nedeniyle bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek, "Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, gücünü Kanunlardan, desteğini de halktan alan geçmişi şan ve şerefle dolu Türk Polis Teşkilatı’nın 175. yıldönümünü hep birlikte kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla üstlendiği her görevi yerine getiren emniyet mensuplarımız, insan haklarına saygılı, yüksek disiplin anlayışına sahip, güler yüzlü ve yardımsever olmasıyla da bizlerin gönlünde ayrı bir yere sahiptir. Milletimizin huzur ve güven içerisinde hayatını sürdürebilmesi için polisimizin tek başına görevini yerine getirmesi yeterli değildir. Kamu düzeninin sağlanması, Kanunların uygulanması, bakımından bizlere de önemli görevler düşmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatı mensuplarının gününü kutluyor, görevlerini ifa ederken şehit düşen polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize şükranlarımızı sunuyoruz" diye konuştu.