NUDE Finesse koleksiyonu yalınlıktan ve zarafetten ödün vermiyor

NUDE Finesse koleksiyonu yalınlıktan ve zarafetten ödün vermiyor

ISTANBUL (AA) - Sisecam’in global tasarim markasi NUDE, kurulusundan itibaren benimsedigi “Yalin güzeldir” (Simple is beautiful) mottosunu Finesse koleksiyonuna da yansitiyor.

NUDE'den yapilan açiklamaya göre, modern ve sik görünümünün ötesinde her bir parçasi sasirtici derecede saglam, hafif ve kullanisli olan Finesse koleksiyonu, NUDE Design Team tasarimcilarindan Umut Sinan Karaca tarafindan tasarlandi.

Kokteyl, viski ve shot bardaklarindan olusan genis bir ürün yelpazesine sahip koleksiyon, çarpici derecede duru, zarif ve sade tasarimi ile sunumlarda modern bir durus sergiliyor.

Her özel ana eslik edebilecek NUDE Finesse Grid koleksiyonu ise yüzeyine ustaca islenmis pürüzsüz motifiyle kendine özgü bir karakter yansitiyor. Gözü yoracak hiçbir detay barindirmayan ve zarafetten ödün vermeyen Finesse Grid koleksiyonunda minimalist bir siklik islevsellikle bulusuyor.

"NUDE Rock&Pop Artist" koleksiyonu için Grafik Tasarimci ve Illüstratör Umut Karaman tarafindan yeniden yorumlanan Finesse serisi de modayi pratik bir islevsellikle bulusturuyor. 80’lerin pop, rock ve punk kültürünün çarpici dogasindan esninlenilerek birbirinden renkli ve çarpici yüz motifleriyle bezenen bu özel koleksiyon, NUDE’un “Yalin güzeldir” felsefesini zamansiz ve cesur bir tarzla harmanliyor.Haber Kaynak : aa