OGC BAŞKANI AVCI’NIN, YENİ YIL MESAJI

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) İl Temsilcisi İsrafil Avcı, yeni yıl kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Avcı mesajında şunları söyledi: “2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kaldı. Şimdi önümüzde koskoca yeni bir yıl var. Umarım 2020 yılı daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. 2020 yılının, umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl olmasını diliyorum.

Yeni yıla, hiç şüphesiz yeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. Bizler de 2020 yılının 2019 yılından daha iyi bir yıl olmasını temenni ediyoruz. Özellikle büyük sıkıntılar yaşayan tüm meslektaşlarımın yeni yılda daha mutlu, daha güçlü, daha özgür, daha sağlıklı günler geçirmesini temenni ediyorum.

Bu duygularla 2020 yılının; Başta meslektaşlarım olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur ve refah içinde bir yıl olmasını diliyorum.”