Ondörtüç Pendik projesinde yüzde 30 indirim kampanyası

Ondörtüç Pendik projesinde yüzde 30 indirim kampanyası

ISTANBUL (AA) - Insay Yapi, Ondörtüç Pendik projesinde geçerli yüzde 30 indirim sundugu Sonbahar Kampanyasi baslatti.

Insay Yapi'nin açiklamasina göre, ekim ayi boyunca geçerli olacak kampanya, pesin alimlarda geçerli olacak.

Pendik'te 9 bin metrekarelik alan üzerinde, 252 konut ve 15 ticari birimden olusan projede, kampanya dahilinde, 1 1 daireler 364 bin liradan, 2 1'ler 500 bin liradan, 3 1'ler ise 710 bin liradan basliyor.

Açiklamada kampanyaya iliskin görüsleri yer alan Insay Yapi Yönetim Kurulu Baskani Ihsan Çulhalik, projeye talebin ilk günden bu yana hiz kesmedigini belirterek, özellikle pandemi döneminde olusan izole yasam arayislarinin talebi yukarilara tasidigini bildirdi.

Kendilerinin de gelen talepleri en ideal fiyatlarla karsilayabilmek adina sonbahar kampanyasi baslattiklarini kaydeden Çulhalik, "Son çeyrekte yatirimcilarimizi bütçelerini sarsmadan ev sahibi yapmaya odaklandik. Yatirimcilarimiz, pesin alimlarda yüzde 30'a varan indirimden faydalanarak yil bitmeden yeni yasam alanlarina kavusabilecek. Sundugumuz hemen tapu hemen teslim ayricaligiyla da onlari, yatirimlarini güvence altina alan bir yaklasimla, beklentilerini karsilayan bir yasam alaniyla bulusturacagiz." degerlendirmesinde bulundu.


Haber Kaynak : aa