İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye İl Koordinasyon Kurulu Toplandı

2

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Zeytin Hasadı Yaptı

3

Gizlice, Muhtarlar Gününü Kutladı

4

Osmaniye’de Pozitif Vaka Sayısı Bildiğiniz Gibi

5

“Muhtarlar devletle millet arasında köprü vazifesi kuran önemli bir görev üstleniyor”

6

Osmaniye'de Muhtarlar Günü kutlandı

7

Adana ve Osmaniye'de yanan ormanlık alanlarda 4 milyon fidan toprakla buluşacak

8

Osmaniye Valisi Dr. Yılmaz'ın Muhtarlar Günü Mesajı

9

Osmaniye Belediyesi Kitap Fuarı Cuma Günü Açılıyor

10

Osmaniye'de Pozitif Vaka Sayılarındaki Yükseliş SürüyorOsmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Kadirli’de Kovid-19 denetimlerine katıldı

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Kadirli’de Kovid-19 denetimlerine katıldı

OSMANİYE - Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Kadirli’de yapılan denetimlere katıldı.

Atatürk Caddesi üzerinde yapılan denetime katılan Vali Yılmaz, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek maske, hijyen, sosyal mesafe ve aşı olunması konularında uyarıda bulundu.

Vali Yılmaz, denetim sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, koronaviriüs ile mücadelede başarılı olmak için tedbirlere uyulmasını gerektiğini söyledi.

Vatandaşların mutlaka aşı olmaları gerektiğini dile getiren Yılmaz, "Bu illet ile mücadelede başarılı olabilmemiz için mutlaka tedbirlere uyacağız, aşılarımızı olacağız. Herkesin uyacağına inanıyoruz. İnşallah hep birlikte daha önce olduğu gibi Osmaniye’mizde vaka sayısını en az seviyeye indireceğiz. Tedbirlerimizi asla gevşetmeyelim. Unutmayalım ki bu virüsle mücadeleyi ancak hep birlikte kazanabiliriz." ifadelerini kullandı.