OSMANİYE AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL KAYA, GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI EGE BÖLGESİ İL KOORDİNATÖRÜ OLARAK ATANDI

Ak Partide’de 7 Olağan kongre sürecinin başlaması ile Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı yoğun bir tempo İle çalışmalarını başlattı.

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Ege Bölgesi İl Kordinatörlerini belirledi. Ak Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya Aydın ilinden sorumlu koordinatör olarak atandı. Kaya, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı’nın talimatı kapsamında 18-19 Ekim tarihleri arasında Aydın ilini ziyaret ederek çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı.

İl Koordinatörü Kaya, Ak Parti İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıda ilçe başkanları, ilçe kadın kolları başkanları, ilçe gençlik kolları başkanları ve İlçe Belediye Başkanları ile bir araya gelerek, 7. Olağan kongre süreci halkında bilgiler verdikten sonra tüm teşkilat mensuplarını da tek tek dinledi.

Kongre süreci öncesinde bazı parti içi istişarelerde bulunan Milletvekili Kaya;  Efeler, Söke, Kuşadası, Yenipazar, Çine  ve Germencik ilçelerini ziyaret etti. 17 İlçesi bulunan Aydın İl’inin 6 ilçesini ziyaret eden Kaya, kalan 11 İlçe içinde önümüzdeki günlerde ziyaretlerine devam edeceğiniz dile getirdi.

Kaya açıklamasında "7. olağan kongremizde, tüm teşkilatlarımızı, Ülkemizi 2023 hedeflerine emin ve kararlı adımlarla götürecek siyasi kadroları oluşturacağız, dedi. Yapmış olduğum ziyarette teşkilat mensubu arkadaşlarımızın azimli, özverili ve gayretli çalışmalarından son derece memnun kaldım. Aydınlı hemşehrilerimizin misafirperverliğinden dolayı da çok teşekkür ediyorum, dedi.