İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye'de kaçak kazı yaptıkları iddiasıyla 4 şüpheli yakalandı

2

Osmaniye’de bir köy karantinaya alındı

3

Osmaniye Olağanüstü İl Hıfzıssıhha Meclisi Yeni  Kararlar Aldı

4

Vali Yılmaz, Kore Gazimiz Hasan Var’ı Evinde Ziyaret Etti

5

Osmaniye Belediyesi’nden “Fedakâr Sağlık Çalışanları” Konulu Resim Yarışması

6

"Çok yüksek riskli" kategorisindeki Osmaniye'de Kovid-19 tedbirleri Vali Yılmaz'ın katılımıyla denetlendi:

7

Osmaniye’de sürücülerin dikkatsizliği beraberinde kazaları getirdi

8

Halk ozanı "Çok yüksek riskli" Osmaniye için türkü besteledi

9

Vatanın Milletin Başı Sağolsun

10

"Çok yüksek riskli" kategorisindeki Osmaniye'de Kovid-19 tedbirleri sıkılaştırıldıOsmaniye Belediyesi, Şehrin Tüm Alanlarını Dezenfekte Yapmaya Devam Ediyor

Osmaniye Belediyesi, kovid-19 virüsünün ülkemizde görüldüğü ilk günden buyana bulaşı riskine karşı mücadelesine kararlı bir şekilde devam ediyor.

Osmaniye Belediyesi, kovid-19 virüsünün ülkemizde görüldüğü ilk günden buyana bulaşı riskine karşı mücadelesine kararlı bir şekilde devam ediyor.

Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü Sağlık Amirliği ekiplerince şehrin tüm alanlarında dezenfekte çalışmaları yürütülüyor.

Osmaniye Belediyesi, korona virüs ile mücadele kapsamında hastaneler, kamu kurum ve kuruluşları, okullar, eczaneler, ticarethaneler, park ve meydanlar, kaldırımlar, dolmuşlar, dolmuş durakları ve kamuya açık tüm alanlarda dezenfeksiyon işlemlerini istikrarlı bir şekilde sürdürüyor.

Mücadele kapsamında Belediye ekipleri sokağa çıkma kısıtlaması olan günler de dâhil olmak üzere her gün aktif olarak şehrin tüm bölgelerinde toplum sağlığı için çalışmalarını icra ediyor.

Osmaniye Belediyesi tarafından kovid-19’a karşı  yürütülen mücadele kapsamında yürütülen dezenfekte çalışmaları ile ilgili düşüncelerini aktaran vatandaşlar, şehrin her yerinde dezenfekte ekiplerini görmekten memnun olduklarını ifade ederek yapılan özverili çalışmalardan dolayı teşekkürlerini ilettiler.