İlginizi Çekebilir

1

Prof. Dr. Sakarya: "Sinovac aşısı olan kişilerin sonrasında pozitif olsalar bile hastaneye yatma oranları yüzde 100’e yakın azaldı"

2

Amerikan Hastanesi'nden "Hasta Önlüğü Tasarım Yarışması"

3

Op. Dr. Elif Kuşçu Aytekin NCR Hospıtal’da

4

Kronik hastaların oruç tutmasında bir sakınca yok

5

İlaç kullananlara oruç tavsiyeleri

6

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Kılıçarslan: “Akşam yemeğini beğenmeyen de arıyor, devlet büyüklerinin numarasını isteyen de”

7

Kalp cerrahisinde kapalı ameliyat iyileşme süresini kısaltıyor

8

Aralarında Kovid-19'a yakalananların da bulunduğu fedakar sağlık çalışanlarından "tedbir" uyarısı

9

KOVİD-19 HASTALARI YAŞADIKLARINI ANLATIYOR - "Bütün kemiklerim kırılmış gibi ağrıyordu"

10

Kırık kalp sendromuOsmaniye Belediyesi Tıp Bayramı Dolayısıyla Sağlık Çalışanlarına Çiçek Takdim Etti

Osmaniye Belediyesi Tıp Bayramı Dolayısıyla Sağlık Çalışanlarına Çiçek Takdim Etti

Osmaniye Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilimizde görev yapan sağlık çalışanlarına çiçek takdim etti.

Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerince başta İl Sağlık Müdürlüğü olmak üzere aile sağlığı merkezleri doktor ve çalışanları, devlet hastaneleri ve özel hastanelerin başhekimlikleri ile sağlık sendikası temsilcilikleri ziyaret edilerek tıp bayramını tebrik ettiler.

Osmaniyemizin ve ülkemizin içerisinden geçtiği zorlu pandemi sürecinde biliyoruz ki en çok etkilenen sağlık çalışanlarının olduğunu belirten Belediye Başkanı Kadir Kara: “Sağlık çalışanlarımız şehrimizde ve ülkemizin her noktasında insan hayatının kutsallığını kendisine ilke edinmiş, üstün sabır, gayret ve fedakârlıkla bizlere en yüksek standartlarda hizmet sunma çabası içerisinde olmuşlardır. Her zaman olduğu gibi salgın döneminde de kahramanlık örneği sergileyerek ortaya koymuş oldukları güçlü iradeyi görmemek ve hayranlık duymamak mümkün değil. Osmaniye Belediyesi olarak tüm gücümüzle sağlık çalışanlarımızın yanlarında olduğumuzu belirtiyor 14 Mart Tıp Bayramını tebrik ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Başkan Kadir Kara’nın talimatları doğrultusunda çiçek takdim edilen sağlık çalışanları, zorlu süreçte ve her zaman Osmaniye Belediyesi’nin desteğinin yanlarında olduğunu hissetmenin memnuniyet verici olduğunu söyleyerek, Başkan Kadir Kara’ya teşekkür ettiklerini ifade ettiler.