İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye’de Pozitif Vaka Stabil

2

Vinçten Düşen Malzemenin Altında Feci Şekilde Can Verdi

3

Osmaniye’de yüzlerce tarihi obje ile sikke ele geçirildi

4

Osmaniye’de kumar oynayan 5 kişiye 25 bin lira ceza

5

Hatayspor, Trabzonspor maçı hazırlıklarına devam ediyor

6

Vali  Yılmaz, Cevdetiye Geçici Barınma Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu

7

Osmaniye'de Üniformalı Nikah Töreni

8

Osmaniye’de Pozitif Vakalar Şaşırtmaya Devam Ediyor

9

Osmaniye’de ihtiyaç sahiplerine patatesler dağıtılmaya başlandı

10

Osmaniye'de narkotik ve asayiş denetimleriOsmaniye Belediyesi’nden “Fedakâr Sağlık Çalışanları” Konulu Resim Yarışması

Osmaniye Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında ‘Fedakâr Sağlık Çalışanları’ konulu resim yapma yarışması düzenliyor.

Osmaniye Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında ‘Fedakâr Sağlık Çalışanları’ konulu resim yapma yarışması düzenliyor.

Şehrimizi ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle kahramanca ve üstün fedakârlıklarla görev yapan sağlık çalışanlarının moral ve motivasyonunu arttırmak amaçlı ortaokul öğrencileri arası resim yapma yarışmasına başvurular başladı.

Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce düzenlenen yarışmaya merkez ve merkeze bağlı resmi ve özel okullarda öğrenim gören 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencileri katılabilecekler.

Yarışma ile ilgili konuşan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Salgının ülkemizde görüldüğü ilk günden buyana büyük fedakârlık örneği sergileyerek kahramanca mücadele eden sağlık çalışanlarının her bir ferdine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağlık çalışanlarımızın şehrimiz, ülkemiz ve milletimiz için yaptıkları ve yapmaya devam ettikleri üstün gayret ve çaba hiçbir zaman unutulmaz. Onlar için ne yapsak az. İçerisinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte sağlık çalışanlarımıza destek vermek ve motivasyonlarını arttırmak için bu yarışmayı düzenledik. Amacımız, pandemi döneminde sağlık çalışanlarının zorlu çalışma koşulları ve ortaya konan takdire şayan özverileri hakkında farkındalık oluşturmak. Yarışma sonucunda dereceye giren resimler sağlık kuruluşlarımızda sergilenecektir. Katılım sağlayan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Fedakar Sağlık Çalışanları’ konulu resim yapma yarışmasına katılım şartlarını yarışmacılar, www.osmaniye-bld.gov.tr adresini ziyaret ederek öğrenebilecekler.

Son başvuru tarihi 12 Mart 2021 Saat 14.00 olarak belirlenen yarışmaya katılanlar, resimleri Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne elden teslim etmeleri gerekmektedir.