İlginizi Çekebilir

1

A Milli Erkek Voleybol Takımı, Avrupa Altın Ligi şampiyonu

2

Hakkari’de ‘2. Spor Şenlikleri’ başladı

3

Aliağaspor FK 3’te 3 yaptı

4

Mehmet Altıparmak: “Yolun sonu Süper Lig olsun”

5

Kocaelispor eski başkanı Hüseyin Üzülmez hayatını kaybetti

6

Samsunspor teknik direktörlüğe Mehmet Altıparmak’ı getirdi

7

İtalya EURO 2020’de tur atladı

8

Sökespor: 3 - Kuşadası Gençlikspor: 2

9

Turnuvadaki ilk gol İrfan Can’dan

10

EURO 2020 Avrupa Şampiyonası: İsviçre: 3 - Türkiye: 1 (Maç sonucu)Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz,Milli Takım Adayı Sporcuları Sahada Ziyaret Etti

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz,Milli Takım Adayı Sporcuları Sahada Ziyaret Etti

Osmaniye  Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Hokey kampı için Osmaniye'de Bulunan Milli Takım Adayı Sporcuları sahada ziyaret etti. Vali Yılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, Türkiye Hokey Federasyonu Milli Takım Teknik Kurul Başkanı Mustafa Çakır ve Hokey İl Temsilcisi Kemal Yalçın tarafından karşılandı.
Ziyaret sırasında bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, Türkiye'de toplam 6 çim hokeyi tesisi olduğunu ve bunlardan birinin Osmaniye'de olduğunu ifade ederek, daha önce Milli Takım kamplarının da Osmaniye'de yapıldığını kaydetti. Çim hokeyinde 37 milli sporcumuzun olduğunu da belirten Loğoğlu, ilimizin ileri düzeyde bir sporcu potansiyeli olduğunu söyledi.
Ziyaret sırasında konuşan Türkiye Hokey Federasyonu Milli Takım Teknik Kurul Başkanı Mustafa Çakır, "Türkiye Hokey Federasyonu'nun ayın 1'inde başlayıp ayın 10'unda bitecek olan kampı Osmaniye'de gerçekleştiriliyor. Kamp için 53 erkek, 42 bayan sporcumuz davet edildi. Bu sporcularımızdan 5 gün sonunda elemeleri yapıldı, 26 erkek ve 25 bayan sporcu kaldı. Bu birinci kamp bunun ardından ikinci ve üçüncü kamplar gerçekleştirilecek bundan sonra Temmuz ayının ilk haftasından Avrupa Şampiyonasına gidecek takımlar."dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ise ziyaretinin devamında sporcularla bir süre sohbet ederek, sporcularımıza başarılar diledi.