İlginizi Çekebilir

1

Bacak eşitsizlikleri ve boy uzatma tedavisi

2

İnmede en etkili yöntem fizik tedavi

3

Çocuk şeker hastaları iğnesiz tedaviye yöneliyor

4

Dünya Doktorları kimseyi geride bırakmıyor,Suriye’de PCR testleri başladı

5

Prof. Dr. Özden: "Sedef hastalığının tedavisi var"

6

Hindistan’da Covid-19 hastaları portakal bahçelerinde tedavi görüyor

7

Hastane personeli 100 balon alarak Asrın Efe’ye destek oldu

8

Kayseri Kadınlar Derneği Başkanı Koronavirüse Yenik Düştü

9

Renklerde soluklaşma veya sararma ‘katarakt’ belirtisi

10

Anadolu Propolisinin Covid-19 medikal tedavisine etkisiEtheridge
28.01.2021 18:01:44
Hi, I'm , How are you doing regarding your Business Reviews? Google reviews influence purchase decisions. Online Google reviews can be precisely what the consumer needs to push them from consideration to buy. http://freeurlredirect.com/googlereviews866435 Kind Regards,

OSMANİYE’DE COVİD-19 TEMASLI NUMUNE ALMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan koronavirüs testleri aralıksız olarak sürüyor.

Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan koronavirüs testleri aralıksız olarak sürüyor.

Konu ile ilgili yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğümüze bağlı Toplum Sağlığı Merkezleri ve İlçe Sağlık Müdürlükleri Filyasyon Ekiplerimiz tarafından temaslı numune alma çalışmalarımız devam ediyor.

Osmaniye'de Koronavirüsle (Covid-19) mücadele kapsamında hastalığa yakalananların temasta bulunduğu kişilere ulaşan 55 filyasyon ekibimiz ilimizde her noktada büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürüyor.

Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 110 sağlık personelinden oluşan 55 Filyasyon Ekibimiz Toplum Sağlığı Merkezleri ve İlçe Sağlık Müdürlükleri koordinesinde her gün büyük bir titizlikle Filyasyon çalışması için sahaya çıkıyor.

İşlerini büyük bir titizlikle yapan Filyasyon Ekibi, Covid-19 testi pozitif çıkan kişilerin verdiği bilgilerden yola çıkarak bu hastaların temas ettiği kişileri ilk etapta Cep Telefonları ile arayarak irtibata geçiyor.Pozitif vakalar ile yapılan görüşme sonucunda adres bilgileri alınan temaslılar evlerinde 24 saatlik sürede büyük bir titizlikle ziyaret ediliyor.

Filyasyon ekiplerimiz Covid-19 ile mücadelede önemli bir görev üstlenmektedir. Sağlık çalışanlarımız 7 gün 24 saat, hafta sonu, gece, gündüz, bayram, tatil demeden fedakarca çalışıyor. Vatandaşlarımızın da kontrollü sosyal hayat dediğimiz bu döneme maske mesafe ve temizlik kurallarına dikkat ettiklerinde bu işin üstesinden geleceğimize inanıyoruz.

Koronavirüs hastalığını önlemek için sadece sağlık çalışanlarının çabasının yeterli olmayacaktır.

Tüm Hemşerilerimizi vatandaşlık bilinci içerisinde Filyasyon Ekiplerimize destek olmaya, Maske-Mesafe-Temizlik kurallarına uymaya davet ediyoruz.”