Ahmet pamuk
2.12.2020 08:45:12
Piyasada serbestçe satılan ve cezalandırılmayan dezenfektanlarıda unutmayalım

Erkan özdemir
2.12.2020 09:53:01
Allah rahmet eylesin ben sanayi esnaflarindanım lütfen iş yaptirmaya gelen müşterilerimiz mesafe kurallarina uyalım 1haftada 2arkadaşımızi aldı bu illet hastalik maske ve temizlik mesafe kurallarına uyalıım

İlyas Evyapan
2.12.2020 12:28:58
Turkiyede gerçek rakamlar açıklanmadigi sürece koronayla mücadelede başarılı olmamız mümkün değil çünkü halkımız korona az diye o kadar önemsemiyor ama gerçek rakamlar açıklandı halkımız tedbirlerini siklastirir kendi önlemini kendisi alır

İsmail YILMAZ
2.12.2020 23:21:20
Tedbir bizden, taktir Allah'tan dır.Tedbir... Tedbir... Takdir... Takdir...

OSMANİYE’DE COVİT-19’DAN 10 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

Osmaniye’de koronavirüsten ölenlerin sayısı maalesef azalmıyor. Bugün Osmaniye merkezde covit-19’dan 10 kişi daha yaşamını yitirdi.

Osmaniye’de koronavirüsten ölenlerin sayısı maalesef azalmıyor. Bugün Osmaniye merkezde covit-19’dan 10 kişi daha yaşamını yitirdi.

Osmaniye’de  koronavirüsten ölenlerin sayısı her gün artıyor. Osmaniye’nin nice güzel değerlerini koronavirüs alıp alıp gidiyor. Bu kadar ölenlere rağmen de hala koronavirüs  salgın bir hastalık olduğuna inanmayıp, inadına kurallara uymadan gezen ve sonra da bu hastalıktan ölenlere gerçekten üzülüyoruz. Artık bu koronavirüsle mücadelenin milli mücadele ile eş değer olduğunu lütfen unutmalayalım.

Osmaniye’de bugün koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybeden değerlerimiz şunlar:

Mehmet Kocabey,  Hasan Demir, Musa Kara, Mehmet Kuş, Mehmet Soy, Teyfik Çiftçi, Ahmet Utku, Şaziye Kahraman, Saniye Bucak Ve Fatma Erköseler.