İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye'de Pozitif Vaka Sayısı 13'e Geriledi

2

Osmaniye’de keklik avcılarına geçit yok

3

Osmaniye'de Covit-19'dan 4 Kişi Yaşamını Yitirdi

4

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Emniyet ve Jandarma Personeli İle Bayramlaştı

5

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Protokol Mensupları, Ramazan Bayramında Şehitliği Ziyaret Ettiler

6

Vali Dr. Erdinç Yılmaz'ın Şehit Ailelerini Ziyareti Sürüyor

7

Osmaniye'de Pozitif Vaka Sayısı 36'ya Düştü

8

Siyonist zulüm Osmaniye’de lanetlendi

9

Osmaniye’de Pozitif Vaka Yeniden Yükselişe Geçti

10

Dervişi'ye Köyünde İsrail Protesto EdildiŞener Atakan çatal
8.11.2020 13:19:03
Adana'da yaşayan bir Kadirlili olarak Kadirli ve Osmaniye'de halkın genelinin maske kullanımı ve sosyal mesafe konusunda çok duyarsız olduğunu gördüm.Bu yüzden Covid vakalarının patlamasını anormal bulmuyorum

Metin Hacikalenderoglu
9.11.2020 17:40:35
Bu Hastalık neyden bulaşıyor bunun önlemi hijyen maske takmak tır gıdaları denetleyen varmıdır kontrol yapiliyormu , Çin'de yarasadan çıktı diye Avrupa ve Amerika söyledi suçu Çin'e atmak düşüncesiyle.biraz düşünmekte yarar var

OSMANİYE'DE KORONAVİRÜS ÇILDIRIYOR

Osmaniye'de bundan 1 ay önce oldukça azalan, hatta bitme noktasına gelen koronavirüslü hasta sayısı, bugünlerde aşırı derecede yükselişe geçti, hatta çıldırdı desek yalan olmaz.

Osmaniye'de bundan 1 ay önce oldukça azalan, hatta bitme noktasına gelen koronavirüslü hasta sayısı, bugünlerde aşırı derecede yükselişe geçti, hatta çıldırdı desek yalan olmaz.

Osmaniye'de il genelinden  gelen şüpheli hastalara yapılan koronavirüs testinde rakamlar çok yükselmeye başladı. Daha önceki pozitif vaka sayısını  3'e katladı. Koronavirüse yakalanmamak için her gün Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanımız Kadir Kara, İl Sağlık Müdürümüz Dr. Hasan Öznavruz ve güvenlik güçleri her türlü uyarıyı yapmalarına rağmen bu illet neden hala yükseliyor. Lütfen koronavirüse yakalanmamak için uyarıları dikkate alalım. Özellikle, maske, mesafe ve hijyen kuralları hayatımızın vaz geçilmezi olsun. Unutmayalım ki, koronavirüs ağına düşürdüğünü önce öldürmeyi deniyor, gücü yetmezse bir hasar bırakıp gidiyor.   


Anahtar Kelimeler: OSMANİYE' KORONAVİRÜS ÇILDIRIYOR