İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye'de Pozitif Vaka İlk Kez iki Haneli Rakama İndi

2

Osmaniye’de Pozitif Vaka Ne Durumda?

3

Bahçeşehir Koleji Kadirli Fen Lisesi açıldı

4

Osmaniye’de Pozitif Vaka Yeniden Düşmeye Başladı

5

Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Osmaniye'deki yangında yanan alanları inceledi

6

Osmaniye’de Covit-19 Denetimleri Son Sürat Devam Ediyor

7

Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan'dan kurulması planlanan OSB alanında inceleme

8

Osmaniye’de otomobil ile hafif ticari araç kafa kafaya çarpıştı: 4 yaralı

9

Yarım asırlık incir ağacı fırtınaya yenik düştü

10

Öksüz: Osmaniye'deki Şehit ve Gazi Aileleri 8 Aydır Dolmuşları Ücretsiz KullanıyorOsmaniye’de Pozitif Vaka Sayısı Artamaya Devam Ediyor

Osmaniye’de Pozitif Vaka Sayısı Artamaya Devam Ediyor

Osmaniye’de Kurban Bayramı dolayısıyla artan pozitif vaka sayıları hız kesmeden devam ediyor. Osmaniye’de dün yapılan koronavirüs testlerinde 23 pozitif vakaya rastlandı.

Nedendir bilinmez Osmaniye’de koronavirüs bitmeden maskeler atıldı. Sosyal mesafeler hiçe sayıldı ve hijyen kuralları görmezden gelindi. Kurallara uymamanın cezasını maalesef hepimiz çekiyoruz. Tek haneli rakamlara düşen pozitif vaka sayıları yaklaşık 15 gündür çift haneli rakamlara ulaştı ve bir türlü gerilemediği gibi ilerlemeye de devam ediyor.

Oysaki Osmaniye’de pozitif vaka bitmek üzereydi. Hatta 3 gün yapılan testlerde pozitif vakaya rastlanmamıştı. Sağlık Bakanlığı’nın 81 vilayette pozitif vakaların en az görüldüğü iller arasında 2 kez 1. Olmuştuk. Kısıtlamaların kaldırılması ile birlikte her şey tersine döndü ve pozitif vaka sayıları tırmanışa geçti. Eğer bu vurdum duymazlık böyle devam ederse Osmaniye için tehlike çanlarının çaldığını söylesek yerinde bir cümle olur. Lütfen herkes kurallara uysun.