Uğur Soylu
2.12.2020 23:54:50
Haberde ne anlatmak istediğinizi ben anladım. Çünkü bende pozitiftim ve kendi arabamla hastaneye gittim. 112 beni aradı ve ceza yerseniz bizi ilgilendirmez dedi. Bende ambulans yoğun dediniz ben sizi meşgul etmek istemedim dedim. Hastanede 3-4 saat kaldım akşam 8 de işim bitti. Maalesef orda sabah sekizden beri evine bırakılması bekleyen hastalar vardı. Ne evine bırakıyorlardı ne de gitmelerine izin veriyolardı. Söyledikleri tek şey #bekleyin servis gelecek# Bu insanlardan birini ben evine bıraktım diğerleri de akrabalarını çağırarak kendi imkanlarıyla evlerine gittiler. Ama 10 saattir bekletildiler. Bu insanlar orta yaşlıydı ve o halde o küçük odada normal bir insan 10 saat bekletilse hasta olurdu zaten. Sizden istediğim haberi bir okuyun yazdığınız haberde çoğu cümle anlamsız. Anlaşılır cümlelerle haber yapın tane tane yazın bir kaç cümle fazla olsun ama anlaşılır olsun. Lütfen bu şekilde haber yazmayın...

Zafer
3.12.2020 09:31:51
INANMIYORUM CÜNKÜ TESTLER OSMANIYEDE BILE YAPILAMIYOR BIRDE BIR HAFTA DAN ÖNCE DE TEST SINUCLARI ÇIKMADIĞINI DA DUYDUM.

Mehmet Kara
3.12.2020 13:35:02
gerçekten habercilik bu mu? şimdi ben sokaklara çarşıya çıkıp maskesiz olanları göstersem polisi dahil olmak üzere. paylaşabilir misiniz? nerde o habercilik götü sizde.

OSMANİYE’DE POZİTİF VAKA SAYISI KISMEN AZALDI

Osmaniye’de 700’lü rakamları gören koronavirüste pozitif test sayısı kısmende olsa azalarak 400’lü rakamlara geriledi.

Osmaniye’de 700’lü rakamları gören koronavirüste pozitif test sayısı kısmende olsa azalarak 400’lü rakamlara geriledi.

Öncelikle sağlık çalışanlarının da bazı konularda duyarlı olmalarını istiyoruz. Koronavirüs testi pozif çıkan kişileri 112 ambulans servisi evden alıyor,” buradan kendi imkanlarınla nasıl gidersen git” dediğini duyuyoruz. Hatta bana bu konuda sosyal medya hesaplarından en az 10 kişi ulaştı. Böyle bir davranış koronavirüse davetiye çıkarmaktır. Sağlıkçılarımızın özellikle koronavirüs test sonucu pozitif çıkanlara evine dönmeleri konusunda çok hassas davranmalarını istiyoruz. Koronavirüs aşısının kapımıza kadar geldi şu günlerde herkes duyarlı olsun. Bugün koronavirüs  testlerindeki 400’lü rakamlara inmek azda olsa nefes almamızı sağlaya bilir. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak  bu işin üstesinden gelebiliriz. Lütfen dikkatli olalım.