İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye'de Pozitif Vaka Sayılarındaki Yükseliş Sürüyor

2

Vali Dr. Yılmaz'ın Covit-19 Denetimleri Aralıksız Sürüyor

3

Osmaniye'de DEAŞ ve PKK'ya yönelik operasyonda yakalanan 3 zanlı tutuklandı

4

Osmaniye’de DEAŞ operasyonu

5

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de Mevlit Kandili idrak edildi

6

Osmaniye'de Pozitif Vaka Durmuyor

7

Osmaniyespor Lider Arnavutköy Belediyespor'u Devirdi:1-0

8

Osmaniye’de otomobilin devrilmesi sonucu 6 kişi yaralandı

9

Osmaniye Müftüsü Çakmak, engellilere yönelik Kuran kursunu ziyaret etti

10

Osmaniye'de Pozitif Vaka 202 OlduOsmaniye’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100.Yıl Kutlama Etkinlikleri Hazırlıkları Başladı

Osmaniye’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100.Yıl Kutlama Etkinlikleri Hazırlıkları Başladı

Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü Yılı coşkuyla kutlanacak.

Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen kutlama etkinlikleri kapsamında çeşitli dallarda yapılacak kültürel ve sportif etkinliklerinin ilk duyurusu şiir yarışması olarak yapıldı.

7 Ocak 1922’den bugüne büyük bir onur ve gururla kutlanan 7 Ocak Kurtuluş Bayramının 100’üncü yılında düzenlenen şiir yazma yarışması tek kategoride Türkiye’nin her yerinden her yaşta vatandaşlar katılabilecek.

Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen şiir yazma yarışmasında katılımcılar eserlerinde Osmaniyemizin Millî Mücadele Zaferi’nin 100’üncü yılını, milli mücadeleyi, 7 Ocak Kurtuluş Bayramının coşkusunu heyecanını, Osmaniye’nin kahramanlığını ve yiğitliğini ifade etmesi isteniyor.

SON BAŞVURU TARİHİ 17 ARALIK 2021

Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen şiir yazma yarışmasına son katılım tarihi 17 Aralık 2021 olarak belirlendi.

Yarışmaya katılım sağlayacak olanlar eserlerini başvuru formuyla birlikte belirtilen tarihe kadar elektronik ortamda 100yilsiiryarisması@gmail.com adresine gönderebilir veya Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne elden veya posta ile teslim edebilecekler. 

Osmaniye Belediyesi tarafından 7 Ocak Kurtuluş Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen şiir yazma yarışmasının başvuru formunu ve katılım şartnamesini www.osmaniye-bld.gov.tr adresinden alabilecekler.