Amanoslu
19.07.2020 15:34:42
Kardeşlerim bu kadar zormu? insan bir defa ölünce geri gelmiyor, haydi hep beraber 14 gün ölelim, evede kalalım, maske takalım, uzaktan selam verelim, yahu 14 gün, sonunda bir ömür boyunca mutlu olalım. Maske tak evde kal Anan için baban için Senin için benim için Yahu Allah için Maske tak evde kal Saygılarımla

Ali Bayrak
19.07.2020 20:09:36
Ne alâkası var. İl ve ilçe içerisinde pazar yerlerinde, çarşıda esnafından, müşterisine kadar kimse maske takmıyor. Valilikte, kaymakamlıklara, belediyelerde denetimi ve tedbiri boşladı. Hep suçu başkasına atıp durmayın.

Ali altin taş
22.07.2020 19:43:10
Malesef dün bir dügün soalonuna dügündeydim Bir tek bende maske vardı herkes birsey yokmus gibi oynuyor zıplıyor yazık hiç denetim yoktu böyle olurmu Biz bundan kurtulamayız böyle insanların yüzünden.

OSMANİYE'NİN  KORONA VİRÜS SAYISINI DIŞARDAN GELENLER YÜKSELTİYOR

Hemen her gün, hayatımızın her yerindeki kitle iletişim araçlarında korona virüsün tehlikesinden ve alınacak önlemlerden bahsediliyor ama, kimse kulak asmıyor. İnsanlar ne kendinin ne de karşıdakinin sağlığını düşünüyor. Özellikle Osmaniye'den dışarı gidenler ve Osmaniye'ye dışardan gelenler korona virüs bulaştırıyor.

Osmaniye'ye Şanlıurfa'dan gelen sağlık personeli maalesef ki, annesine ve babasına da korona virüs bulaştırdı ailenin testleri pozitif çıktı.

Ardından Ankara'ya Osmaniye'den düğün törenine giden bir aileye de orada korona virüs bulaştı ve 13 kişinin testi pozitif çıktı. Şimdi her iki ailede tedavi altına alındı.