İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye’de Pozitif Vaka 85 Oldu

2

Osmaniye'de müftülük personeline "En İyi Narkotik Polisi Anne" semineri

3

Esnaf odalarına adaylığını açıklayan bahri koca “kazanan toprakkale olsun”

4

Osmaniye’de pozitif vaka yeniden yükselmeye başladı

5

Osmaniye İl Hıfzıssıhha Meclisi Yeni Kararlar Aldı

6

Osmaniye'de uyuşturucu operasyonlarında yakalanan 10 zanlı tutuklandı

7

Osmaniye'de yük treninin çarptığı genç kız yaşamını yitirdi

8

Trenin altında kalan kadın feci şekilde can verdi

9

Osmaniye’de yağışlarla birlikte barajlar dolmaya başladı

10

Osmaniye'de apartmandan ayakkabı çalan 4 zanlı yakalandıRamazan Ayı Öncesi Osmaniye Belediyesi’nden Camilere Temizlik Malzemesi Yardımı

Ramazan Ayı Öncesi Osmaniye Belediyesi’nden Camilere Temizlik Malzemesi Yardımı

Osmaniye Belediyesi, mübarek Ramazan ayı öncesi kent merkezinde bulunan tüm camilere temizlik malzemesi yardımında bulundu.

Camilerin temizliğinde kullanılmak üzere hazırlanan temizlik paketleri Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince camilerimiz ziyaret edilerek camii görevlilerine teslim ediliyor.

Ramazan ayı öncesinde camilere yapılan bu desteğin çok önemli olduğunu ifade eden Alibeyli Camii İmam Hatibi Yunus Çetinkaya; “Sayın Belediye Başkanımız Kadir Kara, her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da camilerimize temizlik malzemesi gönderiyor. Kendilerine şahsım ve cemaatim adına gönülden teşekkür ediyorum. Rabbim Ramazan ayına kavuşmayı nasip eylesin inşallah.” İfadelerini kullandı.

Osmaniye Belediyesi tarafından şehir merkezindeki tüm camiler için hazırlanan temizlik paketlerinin dağıtımında Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Balkaya ve Belediye İmar A.Ş. Temsilcisi Faruk Öz hazır bulundular.