İlginizi Çekebilir

1

Sinan Özen 20 yıl sonra Devreklileri coşturdu

2

45 bin kişinin katılım sağladığı "Tatvan Doğu Anadolu Fuarı" sona erdi

3

Binali Yıldırım, konserde seyirciyle türkü söyledi

4

AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: "2023 Haziran seçimlerinin işaret fişeğini Dodurgalılar, Türkiye’ye ve dünyaya ilan etti”

5

Dodurga’da belediye başkanlığını AK Parti’nin adayı Hasan Hüseyin Kaşıkcı kazandı

6

Van gökyüzü tutkunlarının yeni durağı oldu

7

Kahramankazan’da sünnet olan 300 çocuk doyasıya eğlendi

8

Bakan Yanık: “Çıtır Çıtır Felsefe serisi incelenmiş ve 7 kitap muzır ilan edilmiştir”

9

Sivas’ta Yöresel Ürün Satış Merkezi açıldı

10

Pegasus, Rize-Artvin Havalimanı’na ilk uçuşunu yaptıVali, şehrin fenomeni ile bilek güreşi tuttu

Vali, şehrin fenomeni ile bilek güreşi tuttu

Sivas Valisi Salih Ayhan, şehrin fenomenlerinden Levent Oval (Levent abi) teklifini geri çevirmeyerek onunla bilek güreştirdi, güreşin mağlubu Vali Ayhan oldu.
Sivas’ın renkli ve sevilen simalarından Levent Oval, İl Müftülüğünün etkinliğine katılan Sivas Valisi Salih Ayhan’ı bilek güreşine davet etti. Ayhan, herkesin Levent abi olarak tanıdığı şehrin fenomeninin bu talebini geri çevirmedi. Çevredekilerin gülümseyerek izledikleri güreşin mağlubu Vali Ayhan oldu. Ancak güreş sırasında Levent’in iki elini kullanması Ayhan ve izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Ayhan hile yapıldığı gerekçesi ile güreşin yenilenmesini istedi. İkinci bilek güreşinin galibi yine fenomen oldu.
Levent Oval zihinsel geneline rağmen Sivas’ta en çok tanınan ve sevilen kişiler arasında. Vali Ayhan daha öncede Oval’ın makam otosuna binme ve protokol tribününde oturma isteklerini de geri çevirmemişti. Sosyal medyada videoları paylaşılan Oval’ın on binlerce takipçisi bulunuyor.