VALİ YILMAZ'DAN BAŞKAN KARA VE REKTÖR TÜRK'E ZİYARET

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Kadir Kara ve Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk'e iadeyi ziyarette bulundu.
İlk olarak Osmaniye Belediyesini ziyaret eden Vali Yılmaz, Başkan Kara, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Balkaya, Mehmet Hulusi Akkuş, Ahmet Melih Loş ve Hacer Burcu Yüceer tarafından karşılandı. Başkanlık makamında Başkan Kara ve Belediye Başkan Yardımcıları ile bir süre görüşen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye’nin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Önümüzdeki süreçte Osmaniye’de hayata geçecek projeler hakkında bilgiler veren Başkan Kara, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti için teşekkür etti. Vali Yılmaz, Belediye Başkanı Kadir Kara’ya çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretine son verdi.
ÜNİVERSİTE HAKKINDA BİLGİ ALDI
Daha sonra Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'ni ziyaret eden vali Yılmaz, Rektörlük binası önünde Rektör Prof. Dr. Murat Türk, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr. Susran Erkan Eroğlu tarafından karşılandı. Rektörlük makamında Rektör Murat Türk ve Rektör Yardımcıları ile bir süre görüşen Vali Yılmaz, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi hakkında detaylı bilgi aldı. Murat Türk, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti nedeniyle teşekkür etti. Vali Erdinç Yılmaz ise ilin gelişmesi ve kalkınması noktasında Üniversite ile istişare halinde olacaklarını ifade ederek, Rektör Türk ve Rektör Yardımcılarına çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretinin sonunda Şeref Defterini imzalayan Vali Yılmaz, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nden ayrıldı.


Haber: İbrahim EMÜL/OSMANİYE