İlginizi Çekebilir

1

Konyalı şehidin ‘Ölürsek cennet bizim, kalırsak vatan’ dediği görüntüleri ortaya çıktı

2

CHP Milletvekilleri Oltu’da

3

Angelina Jolie, Burkina Faso’daki bir mülteci kampını ziyaret etti

4

O traktörün bire bir aynısı Gazi Çiftliğinde

5

Devletin kapatma cezası verdiği gübre fabrikasına sahip çıktı

6

Edirne dijitalleşiyor, Türkiye güçleniyor

7

Wuhan Viroloji Enstitüsü, Çin’de en yüksek bilim ödülüne aday gösterildi

8

Meksika’nın en büyük ikinci gölü Cuitzeo tamamen kurudu

9

Türk Kızılay, Gazze’deki yetimlere yardımlarına devam ediyor

10

Erzincan’da üniversite öğrencileri Covid-19 hastaları için akıllı bileklik ürettiVatandaşlar Adalar’a akın etti, iskele önünde uzun kuyruklar oluştu

Vatandaşlar Adalar’a akın etti, iskele önünde uzun kuyruklar oluştu

Kurban Bayramında gezmek isteyen İstanbullular Adalar’a akın etti. Kadıköy’deki Adalar iskelesi önünde uzun kuyruklar oluştu. Oluşan kuyrukta sosyal mesafe unutulurken, kimisi ise maske takmadı.
Kurban Bayramı’nda gezmek isteyen İstanbulluların duraklarından birisi de Adalar oldu. Vatandaşlar Adalar vapurlarına akın edince Kadıköy’deki Adalar iskelesi önünde uzun kuyruklar oluştu. Kimisi yarım saat kimisi de neredeyse 1 saat kadar beklediğini belirtti. Oluşan kuyrukta sosyal mesafe göz ardı edilirken kimi vatandaşların maske dahi takmadığı görüldü.
Adalar’a gitmek için kuyrukta bekleyen Mehmet Güdük, “Ben orada yaşıyorum. Yarım saat, 45 dakika oldu ama ne zaman geleceğini bilmiyorum. Sıra da uzun. Sıcak, güneş de tepemizde. Sosyal mesafeye uyulmuyor. Vapurun arka arkaya gelip bu yoğunluğu alması lazım. Bence vapur az geliyor. Bir de bedava. Bedava olunca vatandaş gitmek istiyor” dedi.