İlginizi Çekebilir

1

Çine’de okul servis araçlarına sıkı denetim

2

Kaymakam Bek, şehit yakınları, gaziler ve gazi ailelerine yemek programı düzenledi

3

Kaymakam Gülderen, pazar yerini denetledi

4

Toprak havuzda balık yetiştiren tesise teknik gezi düzenlendi

5

Nazilli Belediyesi yağmur taşkınlarına karşı önlemlerini sürdürüyor

6

Aydın'da KHK mağdurlarını dinleyen CHP Heyeti Başkan Çerçioğlu ile de görüştü

7

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Finlandiya Cumhurbaşkanı ile görüştü

8

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ABD Başkanı Biden ile görüştü

9

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı ile görüştü

10

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gürcistan Başbakanını kabul ettiYüreğir Belediyesi Manavgat’a yardıma gitti

Yüreğir Belediyesi Manavgat’a yardıma gitti

Yüreğir Belediyesi Yüreğir Arama Kurtarma Ekipleri (YAKUT) Manavgat’ta devam eden yangınların söndürülmesine destek olmak amacıyla 1 tanker ile birlikte Manavgat’a gittiler.
Daha önce Kozan, Aladağ, Yüreğir ve Kadirli yangınlarında aktif olarak katılıp yangın söndürmeye destek olan Yüreğir Belediyesi iş makinaları ve Yüreğir Arama Kurtarma ekibi, Manavgat’ta devam eden yangınların söndürülmesine destek olacak.
Ülkenin birçok noktasında çıkan yangınların ormanların yanmasına sebep olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Zaman bir ve beraber olma zamanıdır. Bir ve beraber olduğumuz sürece bütün sıkıntıları aşarız. Bu amaçla bizden kim yardım ve destek isterse her zaman yardıma koşmaya hazırız. Ekiplerimiz bölgemizde çıkan yangınlara aktif olarak katılarak söndürülmesine destek olmuşlardır. Şimdi ise Manavgat’talar. Oradaki söndürme çalışmalarına ve vatandaşlara yardıma lojistik destek vermeye gittiler. Vatanımızın her karış toprağından bize ihtiyaç varsa biz orada olmaya devam edeceğiz. Ülkemiz birlik ve beraberlik ile bütün sıkıntıların üzerinden gelecektir” dedi.
Yüreğir Belediyesi Arama Kurtarma ekibi ve su tankeri Manavgat’a giderek yangın söndürme çalışmalarına destek vermeye başladılar.