İlginizi Çekebilir

1

Hatay'da turfanda soğan hasadına başlandı

2

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı: “Akçay Halkı yeni bir maden ocağı istemiyor!”

3

Türkiye'de e-ticaret, 2020'nin ilk yarısında 226 milyar TL'lik hacme ulaştı

4

Obilet.com'dan kısmi kapanmada seyahat önerileri

5

Sodexo, FlexoGift Platformu ile kurumsal hediye çeklerinin dijital adresi oluyor

6

Çoklu görme kusurlarına ömürlük akıllı lensle çözüm

7

Türkiye'de son 20 yılda meme kanseri sıklığı 2 kat arttı

8

Antalya'da tıbbi aromatik bitkilerin yaygınlaştırılması ve bilinçli tarımla üretilmesi için çalışma yapılıyor

9

Migros Pazarlama Direktörü Aysun Zaman, LEAD Network Türkiye Başkanlığı'na yeniden seçildi

10

Ağacınİzinde.com, Yıldız Entegre'nin destekleriyle yayın hayatına başladıYurtiçi Kargo uygulaması bireysel gönderilerde yüzde 30 indirim kazandırıyor

Yurtiçi Kargo uygulaması bireysel gönderilerde yüzde 30 indirim kazandırıyor

İSTANBUL (AA) - Yurtiçi Kargo mobil uygulamasını yükleyenler, bireysel kargo gönderileri için anında yüzde 30 indirim kazanıyor.

Yurtiçi Kargo'dan yapılan açıklamaya göre, mobil uygulama kullanan Yurtiçi Kargo müşterileri kargo takibi için gönderi kodu sorgulamasına gerek duymuyor.

Tüm yazılımı ve tasarımı Yurtiçi Kargo Ar-Ge ekipleri tarafından gerçekleştirilen Yurtiçi Kargo Mobil Uygulaması, sıklıkla kargo gönderen ya da alan kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kargonun hangi şubeye geleceği, nerede olduğu ve dağıtıma çıkıp çıkmadığı, Yurtiçi Kargo Mobil uygulaması ile tek ekrandan öğrenilebiliyor. Ayrıca kullanıcılar en yakın Yurtiçi Kargo şubesi nerede olduğunu uygulama üzerinden öğrenebiliyor.

Yurtiçi Kargo Mobil uygulamasını kullananlar kargo gönderimlerinde yüzde 30 indirim kazanıyor. Bunun için yapılması gereken uygulamaya girdikten sonra kullanıcı girişi yapmak ve gönderi düzenle seçeneğine dokunmak. Daha sonra gönderici adresini ve alıcı bilgileri giriliyor. Kargonun gönderilmek istendiği tarih ve kargonun nereden alınacağı seçiliyor. Daha sonrasında kullanıcıya özel bir kod oluşuyor. Bu kodun kargo gönderimi yapılırken operatöre söylenmesi yeterli oluyor ve kazanılan indirim ile gönderi gerçekleştiriliyor.

Ayrıca, kargo gönderimi yapmadan önce, kullanıcı kargosunun ölçülerini ve gideceği adresi seçtiğinde, sistem otomatik olarak ödeyecek tutarı hesaplıyor. Bu sayede ne kadar ödeme yapılacağı da önceden öğrenilebiliyor. Yurtiçi Kargo mobil uygulaması Google Play'den ve App Store'dan indirilebiliyor.