1v1 LoL turnuvası Red Bull Solo Q'da final heyecanı 24 Ekim'de

1v1 LoL turnuvası Red Bull Solo Q'da final heyecanı 24 Ekim'de

ISTANBUL (AA) - Türkiye'nin en iyi oyuncularini bir araya getiren ve binlerce düellocunun mücadele ettigi '1v1' League of Legends (LoL) turnuvasi Red Bull Solo Q'da büyük finale gelindi.

Red Bull'dan yapilan açiklamaya göre, amatör oyuncularin kiyasiya mücadele ettigi Red Bull Solo Q'da 8 finalist 24 Ekim Cumartesi günü düzenlenecek büyük finalde yarisacak. 8 büyük League of Legends yayincisinin da Vadi'nin Ustasi unvani için mücadele edecegi final heyecani saat 17.00'da Red Bull Türkiye Twitch kanalindan canli yayinlanacak.

Esma Sultan Yalisi’nda sosyal mesafe kurallarina uygun sekilde düzenlenecek Red Bull Solo Q Türkiye Finali zorlu bir yarismaya sahne olacak ve Türkiye sampiyonu belirlenecek.

Eleme etaplarinda basarili olan ve büyük finale katilmaya hak kazanan 8 düellocu sunlar:

"Ulvi "KheanJaii" Hakan Terzi, Emir "ChillViolin" Içöz, Ozan "Jackie Walnuts" Asal, Taha Mertcan "Drogo Wannabe" Akbaba, Berkay "Kazing" Özyurt, Muhammet Emir "SAMPIYONLUK 1" Özdemir, Ekrem "Retyx" Seref, Berke "Hadounken" Aytar."

Ekim ayi boyunca Red Bull Türkiye Twitch kanalinda Türkiye'nin en büyük League of Legends yayincilari arasinda yer alan 8 büyük yayincinin yaristigi Red Bull Solo Q: Vadi'nin Ustalari'nda da sampiyon belli oluyor.

24 Ekim'de Red Bull Solo Q: Vadi'nin Ustalari sampiyonu olmak için yari finale kalan 4 yayinci ise Asim Cihad "fabFabulous" Karakaya, Berke "Thaldrin" Demir, Koray "Naru" Biçak ve Kaan "Elwind" Atici oldu.

Türkiye'nin en iyi düellocusunun belirlenecegi Red Bull Solo Q Türkiye Finali www.twitch.tv/RedBullTR adresinden canli olarak izlenebilecek.


Haber Kaynak : aa