İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye'de 239 sikke ve 45 obje ele geçirildi

2

Karaçay Deresi Alt Yapı İyileştirmesi ile ilgili Destek Sözleşmesi imzalandı

3

İl Genel Meclisi 2021 Yılı Mart Ayı Olağan Toplantısı Yapıldı

4

Yeni İpekyolu (Bir Kuşak Bir Yol) Projesi

5

Osmaniye Olağanüstü İl Hıfzıssıhha Meclisi Yeni Kararlar Aldı

6

"Çok yüksek riskli" Osmaniye’de vali sahaya indi vatandaşı tek tek uyardı

7

Düziçi Kaymakamı Almalı, ilçede koronavirüs tedbirlerini denetledi

8

Osmaniye'de uyuşturucu ve tarihi eser operasyonlarında 6 kişi yakalandı

9

Düziçi'nde yeni devlet hastanesi yapımına başlandı

10

Yaşar Kemal, Doğduğu Köyde AnıldıAK PARTİ DÖNEMİNDE GERÇEKLEŞMİŞTİR
15.02.2021 00:06:25
AK PARTİ DÖNEMİNDE GERÇEKLEŞMİŞTİR Çünkü bu şerefi bozuk teröristler otobüsten adam kaçırıyor. Tarih unutmasın.

mustafa
15.02.2021 12:03:00
Allah rahmet eylesin, yakinlarina sabirlar diliyorum... 1984den beri kac can aldi bu PKK teröru. -Yedi duvele kök sökturen bu millet-devlet nasil olur da bu örgutu bitiremez anlamiyorum. -Ne yapilmasi gerekiyorsa yapilsin artik. -250 kisi öldu, darbe yapildi diye 5 yildir asci-söfor-ögretmen-doktor demeden devlette yapilan ihraclar, PKK sempatizanlari icin nicin uygulanmadi simdiye kadar? PKK, 30.000 can aldi, bebek, hamile kadin, asker ,polis, ögretmen demedi. -Bir arkadasimin ablasi adiyamanda ögretmenken,onun bir ögretmen arkadasi PKKli teröristler icin, ögerencilerine "onlar bizim gerillalarimiz "dedigini söylemisti, ve bu pkk sempatizani bayan ögretmen hala görevinde iken arkadasin ablasi sendika uyeliginden ihrac. GALIBA BIRSEYLER YANLIS GIDIYOR...

5 yıldır rehin tutulan Osmaniyeli Er Adil Kabaklı, Gara’da şehit edildi

5 yıldır rehin tutulan Osmaniyeli Er Adil Kabaklı, Gara’da şehit edildi

PKK terör örgütünün Gara’da şehit ettiği 13 kişinin arasında, 2 Ekim 2015 tarihinde Ağrı’daki birliğine gitmekte iken Tunceli Pülümür karayolunda kaçırılan Osmaniyeli er Adil Kabaklı’nın da olduğu bildirildi.
13 kişinin bugün PKK terör örgütünce Gara bölgesinde şehit edilmesinin ardından Osmaniye’ye şehit ateşi düştü. Aslen Osmaniye’nin Kadirli ilçesi nüfusuna kayıtlı Er Adil Kabaklı Ağrı’da vatani görevini yapmakta iken birliğine dönüş esnasında Tunceli Pülümür karayolunda PKK’lı teröristlerce kaçırılmış ve 5 yıldır PKK’nın elinde rehin olarak tutuluyordu.
Bugün Gara bölgesinde PKK tarafından şehit edilen 13 kişi arasında bulunan Adil Kabaklı’nın Gaziantep’te yaşayan annesi Cennet Kabaklı ve ailesi Malatya’ya giderek Adil Kabaklı’yı teşhis etti.
Şehit Adil Kabaklı’nın annesinin yaşadığı Gaziantep’te mi yoksa memleketi Osmaniye’de mi defnedileceği henüz netlik kazanmadı.