İlginizi Çekebilir

1

CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Mezitli Belediyesini ziyaret etti

2

CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Tarsus Belediyesini ziyaret etti

3

MediaMarkt'tan Antalya'ya 4'üncü mağaza

4

Vakıf Katılım 5'inci yılını kutluyor

5

Devlet desteğiyle genişleyen seralar, muz üretiminde artışı sağladı

6

Devlet desteğiyle genişleyen seralar, muz üretiminde artışı sağladı

7

Osmaniye Hüdapar’dan ziyaretler

8

Tarsus Ticaret Borsası Meclisi toplandı

9

Mersin Uluslararası Limanı'nın kapasitesi 3,6 milyon TEU konteynere yükseltilecek

10

Antalya OSB Başkanı Ali Bahar, üretim ve hizmet sektörü çalışanlarına aşılamada öncelik verilmesini talep ettiMustafa sözer
15.02.2021 02:31:25
Millet vekilisiniz suyu milletten duydunuzda şu yolların halini hiçmi görmüyorsunuz Hatay millet vekilisiniz de hatyda yaşamıyormusunuz acaba çok merak ediyorum sayın vekilim bu millet yeterince bunaltıya girdi ne hastane eleştiririm şu pandemiden dolayı nede siyasetçi sizin işiniz işini tam yapmayana millete hizmet etmeyene yolu kötü olan mahallenin hesabını sorup yetkililerin kulağını çekmektir lütfen çözün milletin şu sıkıntılarını şuan su ve yollar çok berbat şekilde milleti çileden çıkarıyor.

AK Parti Hatay Milletvekili Çelik: "Görüştüğümüz her vatandaşımızın HATSU ile ilgili sorunu var"

AK Parti Hatay Milletvekili Çelik: "Görüştüğümüz her vatandaşımızın HATSU ile ilgili sorunu var"

 AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, kentte görüştükleri her vatandaşın Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresiyle (HATSU) ilgili bir sorunu olduğunu bildirdi.

Çelik, Yayladağı ilçesine ziyaretinde muhtarlarla bir araya geldi, onların taleplerini dinledi.

Daha sonra esnafı ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Çelik, ilçeye yapılacak projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Milletvekili Çelik, ziyaret sonunda yaptığı açıklamada, vatandaşların her zaman yanında olarak sorunları yerinde dinlemek istediklerini belirtti.

En çok duydukları sorunun ise su ile ilgili olduğunu anlatan Çelik, “Görüştüğümüz her vatandaşımızın HATSU ile ilgili sorunu var. Kimisine içme suyu yetersiz geliyor. Kimisinin içme suyu hattı bile yok. HATSU'ya iletilen tüm talepler havada kalmış. Çözüm bulan olmamış." dedi.

Çelik'e ziyaretlerinde Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, AK Parti İlçe Başkanı Doğan Gürlen ve partililer de eşlik etti.