İlginizi Çekebilir

1

MHP'nin "Adım Adım 2023, İl İl Anadolu" heyeti Antalya'da basınla buluştu

2

MHP Milletvekili Başkan: “2023 lider ülke Türkiye hedefi doğrultusundaki politikaları sonuna kadar destekliyoruz”

3

Başkan Bozkurt'tan Engelliler Günü Mesajı

4

MHP’den adım adım 2023 Anadolu buluşması Balıkesir’de yapılacak

5

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Antalya’da konuştu:

6

AK Parti’li Turan’dan İskilip ilçesine ziyaret

7

İzmir’de MHP’den 3 meclis üyesi istifa etti

8

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan Muş’ta

9

AK Parti’li Turan: “Gündemimizde seçim yok, 2023 Haziran’ına kadar işimizin başındayız”

10

AK Partili Milletvekili Ayvazoğlu’ndan CHP Trabzon Milletvekili Kaya’ya "itibar suikastı" tepkisiAkşener'e Bingöl'de Büyük İlgi

Akşener'e Bingöl'de Büyük İlgi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Bingöl’de halkın yoğun ilgisi ile karşılandığını ifade eden İl Başkanı Hasan Kızılboğa, “Bingöl halkı misafirperverdir. Bunu Genel Başkanımıza da en iyi şekilde gösterdiler. Cesur, yürekli ve misafirperver halkımız, kendisini en güzel şekilde ağırladı. Genel Başkanımız Meral Akşener’i bağrına basan, Bingöl halkına teşekkür ediyorum” dedi.
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, “Teşkilatlarımız günlerce Genel Başkanımızın ziyareti için hazırlıklar yaptı. Halkımıza Genel Başkanımızın geleceğini duyurduk. Karşılama ile birlikte yoğun ve coşkulu bir kalabalık Genel Başkanımızı karşıladı. Bazı yerlerde konuşma yapması beklendi. Genel Başkanımız Meral Akşener, halkımıza çok anlamlı bir mesaj verdi; ‘Ben buraya miting ya da siyaset yapmaya gelmedim. Sizleri dinlemeye, sorun ve sıkıntılarına çözüm üretmek, gündeme taşımak için geldik. Bunu da birileri gibi seçim yatırımı için gelmedik, Millet Bizi Çağırdı bizde Milletimizin ayağına geldik ve çıkarsız menfaatsiz sizi dinliyoruz.’ Bu mesajın ardından da halkımız, esnaflarımız, nereye girdikse inanılmaz bir teveccühle karşılandık. Tüm halkımıza şükranlarımızı sunuyorum” şeklinde konuştu.

 
Genel Başkan Akşener ve genel merkez yöneticilerini baş tacı eden Bingöl halkına teşekkür eden Başkan Kızılboğa, “Öncelikle tüm il ve ilçe teşkilatlarımıza, gençlik ve kadın teşkilatlarımıza, Kurucular Kurulu üyelerimiz Cevat Saraç ve Kasım Ataoğlu’na sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Mensubu olmaktan gurur duyduğum, bizleri bağrına basan Şüküran Aşiretine gösterdikleri ilgi ve alaka ve açık desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Genel Başkanımız, ilimizden mutlu ayrıldı. İnanılmaz coşku ve teveccühle karşılanması nedeniyle tüm teşkilatlarımıza ve halkımıza teşekkür etti” ifadelerini kullandı.


Anahtar Kelimeler: Akşener' Bingöl' Büyük