Antalyaspor Başkanı Boztepe, DÖSİAD'ın konuğu oldu

Antalyaspor Başkanı Boztepe, DÖSİAD

Antalyaspor Başkanı Boztepe, DÖSİAD'ın konuğu oldu

ANTALYA - Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, Döşemealtı Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin (DÖSİAD) genişletilmiş üye toplantısında, hedeflerini anlattı.

Dernek binasında düzenlenen toplantıya, Boztepe'nin yanı sıra DÖSİAD Başkanı Gültekin Gencer, Antalya Büyükşehir Belediyesi EKDAĞ Genel Müdürü Ahmet Aydın, Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürü Zafer Karaaslan ve İlçe Jandarma Komutanı Bahadır Aslan da katıldı.

Boztepe, kırmızı-beyazlı ekibin yapılanması hakkında bilgi vererek, takımın başına Alex De Souza gibi bir dünya yıldızını getirdiklerini hatırlattı.

Transferler konusuna değinen Boztepe, "Elbette yıldız oyuncular getirmek isteriz. Ama bütçemize göre hareket edeceğiz. Örneğin Antalya'da yoğun Rus ve Ukrayna nüfusu var. Onları tribüne çekmek için neden o ülkeden bir futbolcu transfer edilmesin. Bu sezon hedefimiz tribünleri tıklım tıklım doldurmak." ifadesini kullandı.

Gencer, Antalyaspor'un şehrin takımı olduğunu ve herkesin sahip çıkması gerektiğini ifade etti. Daha önce Antalyaspor'da başkanlık yaptığını ve halen Antalyaspor Vakfı Başkanı olduğunu hatırlatan Gencer, "Antalyaspor'un başarısı için Vakıf, AŞ ve dernek olarak bir araya geliyor, fikirler üretiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.Spor 11.07.2024 13:45:59 0

İlginizi Çekebilir

1

Alanyaspor, Almanya'dan Bera Çeken'i transfer ettiğini açıkladı

2

Hentbolda yeni sezon fikstürü çekildi

3

Kemerli Sude, judoda Avrupa şampiyonu oldu

4

Lugano-Fenerbahçe maçı, D-Smart ile D-Smart GO'dan yayınlanacak

5

Bakan Bak, "Önce Öğrenci" programına katıldı

6

Hatayspor'la sözleşme yenileyen Kerim Alıcı, A Milli Takım formasını giymek istiyor:

7

Atakaş Hatayspor, takım oyunuyla başarılı olmak istiyor:

8

Milli judocu Mihael, "yarım kalan işini" Paris'te tamamlayacak

9

Ankaragücü'nde oyun sistemine "taraftar" etkisi

10

Tekvando Milli Takımının "zirve tırmanışı"