Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Fikret Öztürk ile teknik direktör Ersun Yanal, Bodrumspor'u ziyaret etti

Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Fikret Öztürk ile teknik direktör Ersun Yanal, Bodrumspor'u ziyaret etti

MUGLA (AA) - Antalyaspor Kulübü Dernegi ve Antalyaspor Vakfi Baskani Fikret Öztürk ile Fraport TAV Antalyaspor teknik direktör Ersun Yanal, ikinci lig ekibi Bodrumspor AS tesislerini ziyaret etti.

Geçen yil sirketlesmeye giden Bodrumspor AS'nin çogunluk hissesinin sahibi Fikret Öztürk ile süper ligin kirmizi beyazli ekibinin yeni teknik direktörü Ersun Yanal, Misli.com 2 Lig Kirmizi Grup'ta mücadele eden yesil beyazli takimin Gümbet tesislerinde, kulüp yönetimi ve futbolcularla bir araya geldi.

Bodrumspor'u Antalyaspor ile birlikte düsündüklerini aktaran Öztürk, "Her biri ayri spor kulübü ama burada iyi oynayanlar bir devre burada oynadigi zaman ikinci devre süper ligde Antalyaspor'da oynayabilir. Oradan buraya, buradan oraya oyuncu transferlerimiz çok olacak. Amacimiz Bodrum'a yakisir bir Bodrumspor kurmak. Elimizden gelen her seyi yapacagiz. Hocalarimiza her türlü yetki ve sorumluluklari verdik." dedi.

Öztürk, her hafta Antalya'dan bir yöneticinin yesil beyazli ekibin maçlarini izleyecegini ifade etti.

Teknik Direktör Ersun Yanal da Bordrumsporlu futbolcularla ilgili raporlar gelecegini, plan ve program dahilinde yesil beyazli ekiple bulusmaya gayret edeceklerini belirtti.

Bodrumspor Kulübü Baskani Riza Karaya ise basarili olmak için arkadaslariyla ellerinden geleni yapacaklarini kaydetti.

Ziyaret sonunda Ersun Yanal'a "48" numarali Bodrumspor formasi hediye edildi.


Haber Kaynak : aa