İlginizi Çekebilir

1

Kazada ölen uçak mühendisi Tarık Kesekçi yarın Nevşehir’de toprağa verilecek

2

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: “Kimse bir darbe teşebbüsünü aklından dahi geçiremez”

3

Sultangazili genç yazarlar sertifikalarını aldı

4

Son 24 saatte korona virüsten 192 kişi hayatını kaybetti

5

Havran Halk Eğitim Merkezinde KADES tanıtımı

6

TBMM Başkanı Şentop, Özbekistan Senato Başkanı Narbayeva ile görüştü

7

TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Meclis Başkanı Gafarova ile görüştü

8

Türkmenistan’da Cumhurbaşkanı Erdoğan onuruna akşam yemeği

9

MSB: “TCG Fatih fırkateynimiz, BM basın personeli tarafından Doğu Akdeniz’de ziyaret edildi”

10

Dünyaca ünlü sahil dev dalgalara teslim olduAtatürk’ün fotoğrafları Gaziemir’de

Atatürk’ün fotoğrafları Gaziemir’de

Gaziemir Belediyesinin düzenlediği, koleksiyoner Hanri Benazus’un arşivindeki Atatürk fotoğraflarının yer aldığı Atatürk Fotoğrafları Sergisi açıldı. Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezindeki sergi, 11 Kasım’a kadar açık kalacak.
Cumhuriyetin ilanının 98. yılını bir hafta sürecek etkinliklerle kutlayan Gaziemir Belediyesi, bu kutlamalar kapsamında özel bir fotoğraf sergisi düzenliyor. Belediye, yazar ve koleksiyoner Hanri Benazus’un koleksiyonundaki Atatürk fotoğraflarını, Atatürk Fotoğrafları Sergisi’nde vatandaşlarla buluşturuyor. Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezindeki sergi, 11 Kasım Perşembe gününe kadar açık kalacak. Sergi, 09.00-17.00 saatleri arasında gezilebilecek.

Başkan Arda’dan davet
Atatürk Fotoğrafları Sergisi’ni ziyaret eden Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, “Cumhuriyetimizin ilanının 98. yılı kutlamaları kapsamında özel bir sergiye ev sahipliği yapıyoruz. Yazar ve koleksiyoner Hanri Benazus’un koleksiyonundaki birbirinden özel Atatürk fotoğraflarını, Atatürk Fotoğrafları Sergisi’nde yurttaşlarımızla buluşturuyoruz. Bu özel sergide, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün birçok fotoğrafını ilk kez gördüm. Hanri Benazus’a koleksiyonundaki fotoğrafları bizimle paylaştığı için teşekkür ediyorum. Herkesi sergimize davet ediyorum” diye konuştu.