İlginizi Çekebilir

1

Kalp krizi geçiren hastanın yardımına ambulans helikopter yetişti

2

Hamsi festivalinde 5 ton hamsi tüketildi

3

MASKİ’den Salihli’de altyapı dönüşümü

4

Tahir Elçi’ye yapılan saldırıda şehit olan polis memuru mezarı başında anıldı

5

Yeşilyurt’un lezzetleri dünya helal zirvesinde ilgi gördü

6

İznik’in Cittaslow üyeliği İtalya’da ilan edildi

7

Kahtalı: “Türkiye’yi kaosa sürüklemeye çalışıyorlar ama başaramayacaklar”

8

AK Parti Çorum Milletvekili Kavuncu’nun mutlu günü

9

MHP’li vekilden memleketinde anlamlı yardım

10

Belediye ekiplerinden lodos yıkıntılarına anında müdahaleBaşkan Özdemir: “Amacımız en kaliteli hizmeti en kısa sürede halka ulaştırmak”

Başkan Özdemir: “Amacımız en kaliteli hizmeti en kısa sürede halka ulaştırmak”

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, en büyük amaçlarının en kaliteli hizmeti en kısa sürede halka ulaştırmak olduğunu söyledi.

Başkan Sebahattin Özdemir, beraberindeki heyet ile birlikte kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Şerifali, Kirenlik, Hacıbattal, Dereköy, Demiryurt ve Ilıca mahallelerini ziyaret ederek burada mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Yapılan ziyaretlerde vatandaşlar ile sohbet eden Özdemir, Havza Belediyesinin çalışmalarına devam ettiğini belirterek, “Hayatın her alanında kırsal mahallelerimize hizmet için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yaptığımız ziyaretlerde amacımız sizlerin taleplerini sizlerden dinlemek ve bu taleplere uygun çözümler üretmek. Tüm çabamız halkımıza hak ettiği en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmak” dedi.
Özdemir, aşı sırası gelen herkesten aşılarını olmalarını, maske, mesafe ve temizlik kurallarına sıkı sıkıya uymalarını isteyerek, “İnşallah kısa süre sonra bu hastalığı hayatımızdan çıkaracağız. Bunun için aşı tek silahımız” diye konuştu.