İlginizi Çekebilir

1

19 Mayıs ve Bafra’nın 2050 yılına kadar içme suyunu karşılayacak

2

Fırtına meyve bahçelerini vurdu, yüzde 25 ürün kaybından endişe ediliyor

3

‘Sakin Şehir’ Şavşat güne beyaz örtüyle uyandı

4

Altınova bahara hazır

5

Mersin’de öğrencilerin öğrenim yardımı bayram öncesi hesaplarına yatırıldı

6

Başkan Ertuğrul Çetin’den Anneler Günü’nde anlamlı ziyaret

7

Türk Telekom, engellilere destek olmayı amaçlayan çalışmalara devam ediyor

8

Validen şehit ailesine ziyaret

9

Camiler bayram namazı için pırıl pırıl

10

Ot bitmeyen tarlalarda şimdi "çilek" yetiştiriliyorBaşkan Şeker: "Bu göreve ilçeme hizmet aşkı için geldim"

Başkan Şeker: "Bu göreve ilçeme hizmet aşkı için geldim"

Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker, 2021 yılı başından bu yana, tarım u¨retiminin yapıldıgˆı arazi yollarının bakım c¸alıs¸maları ve çocuklar için sosyal alanlar inşa etmeye devam ettiklerini bildirdi.
Başkan Şeker, yaptığı açıklamada, Mirohor, Çampınarı, Selamlı, Irmaklı, Sarıkavak, Karacaoğlan, Dere, Karadiken, Kesikköprü, Kavaklı, Çivi, Işıklar, Yeşilyurt, Alaçam, Kumaçukuru Gerit Yaylası, Yapıntı, Kızılalan, Topkaya, Gençali, İlice, Fakırca, Palantepe ve Hamam mahalleleri olmak üzere 23 mahallenin tarım u¨retiminin yapıldıgˆı arazi yollarının bakım c¸alıs¸malarını gerçekleştirdiklerini, Çatalharman, Burunköy, Hacıahmetli, Karadiken ve Hamam mahallelerinde çocuklar için sosyal alanlar inşa ettiklerini söyledi. Başkan Şeker, "Ben bu göreve gelirken ilçeme hizmet aşkı için geldim. İlçe halkımı ayrım yapmadan sorunlarını dinlemeye ve sorunlarına çare bulmaya devam ediyorum. Beni bu mevkiiye getiren, oy veren ve vermeyen kim olursa olsun onlara hizmet vermeye devam edeceğim. İlçeme hizmet etmekten kimse beni alı koyamaz” dedi.
Başkan Şeker, mahallelerdeki yollarda iyiles¸tirme ve yenilemenin yanı sıra kaldırım, parke döşeme c¸alıs¸malarının da aralıksız devam ettiğini kaydetti.