İlginizi Çekebilir

1

Arnavutköy’de Kabotaj Bayramı kutlamaları renkli görüntüler oluşturdu

2

Sultangazi’de kurbanlıklar yarıştı, birinciye tam altın hediye edildi

3

Bakan Kurum, sular altında kalan tarım arazilerini inceledi

4

Ankara’da İbrahim Tatlıses konseri

5

Genç modacı başarıdan başarıya koşuyor

6

Kars Hayvan Pazarı’nın gözdesi 800 kiloluk Paşa

7

Milletvekili Karaman’dan İliç’teki altın madeniyle ilgili açıklama

8

Ortaca’da Kabotaj Bayramı kutlandı

9

Sarıgül: "NATO’da iktidar ’başarılı olduk’ diye davul zurna çalmasın, muhalefette partileri de ’iktidar başarısız oldu’ diye sevinmesin"

10

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Çanakkale’de nikah şahidi olduBaşkan Şerifoğulları, “Uzun ömürlü hizmetler gerçekleştiriyoruz”

Başkan Şerifoğulları, “Uzun ömürlü hizmetler gerçekleştiriyoruz”

Şehrin dört bir yanında devam eden belediye çalışmalarıyla Elazığ’ın gelişimine katkı sağladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Şehrin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyoruz. Yarınlarına hizmet edecek uzun ömürlü çalışmalar gerçekleştiriyoruz” dedi.
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, hafta sonu mesaisi çerçevesinde Mustafapaşa ve Kızılay mahallelerini ziyaret etti. Başkan Şerifoğulları ziyaretlerinde hem yürütülen çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundu hem de vatandaşlarla sohbet etti.
Birçok güzergâhın bağlantı noktasını oluşturan Kazım Karabekir Caddesi’nin, 3 gidiş 3 geliş olmak üzere toplamda 6 şeritli yol olarak hizmete sunulacağını aktaran Başkan Şahin Şerifoğulları, “Güvenli ve konforlu ulaşım noktasında şehri daha ileri seviyelere taşıyacak bütün adımları atıyoruz. Şehrin dört bir yanında devam eden belediye çalışmalarıyla Elazığ’ın gelişimine katkı sağlıyoruz. Şehrin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyoruz. Yarınlarına hizmet edecek uzun ömürlü çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Alt yapıdan ulaşıma, spordan eğitime hayata geçirdiğimiz ve geçirmeyi hedeflediklerimiz bütün çalışmalarda bu ilkeyi esas alarak ilerliyoruz” dedi.