İlginizi Çekebilir

1

Medicana International'dan "Dünya Kadınlar Günü" değerlendirmesi

2

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Merkel ile görüştü

3

MHP İL ve İlçe Yönetimi’nden Fıstıkçılar Sitesi’ne Ziyaret

4

Bahaş Holding, Gaziosmanpaşa'daki ada bazlı kentsel dönüşüm projesinde sona yaklaştı

5

Dorçe Prefabrik, çelik sistemlerle "afet sonrası yerleşim alanları" kuruyor

6

Kovid-19'a rağmen yüz güldüren çiçek sektörü dış talebe yetişemiyor

7

Tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınması teklifinin yasalaşması

8

Keçiören Belediye Başkanı Altınok'tan "Uyuşturucuyla mücadele terörle mücadele kapsamına alınmalı" önerisi

9

Migros, Clubhouse'u işitme engelli müşterilerinin kullanımına açtı

10

Yurtiçi Kargo uygulaması bireysel gönderilerde yüzde 30 indirim kazandırıyorBaşkan Parlar,  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’  ı ziyaret etti

CHP Hatay il başkanı Hasan Ramiz Parlar CHP Spor Kurulu Başkanı ve Genel Başkan Başdanışmanı Kenan Nuhut ile birlikte bir dizi ziyarette bulundu.

CHP Hatay il başkanı Hasan Ramiz Parlar CHP Spor Kurulu Başkanı ve Genel Başkan Başdanışmanı Kenan Nuhut ile birlikte bir dizi ziyarette bulundu.

İl Başkanı Parlar ve  Nuhut ilk olarak Hatay Büyükşehir belediye başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ ı ziyaret etti. Burada Parlar, Nuhut ve Başkan Savaş ülke gündemini değerlendirerek görüş alışverişinde bulundular. Ayrıca yerel gündeme dair de sohbetin olduğu ziyarette Hatayspor’ un son durumu da masaya yatırıldı.

CHP Hatay İl Başkanı Parlar ve Spor Kurulu Başkanı Kenan Nuhut daha sonra Amatör Spor Kulüpleri federasyonu binasına giderek Başkan Mehmet Öztürk ve yönetimi ile Amatör spor kulüplerinin sorunları üzerine görüşme yaptı. İkili daha sonra son olarak Hatayspor tesislerinde Başkan Nihat Tazeaslan ve kulüp yöneticileri ile buluştu.

CHP Hatay il başkanı Hasan Ramiz Parlar, "Yaptığımız çok yararlı görüşmeler ve misafirperverlikleri için Sayın Başkanımız Savaş’a, Sayın Öztürk’e ve yönetimine, Sayın Tazeaslan ve yönetimine şükranlarımı  sunuyorum. Ziyaretlerimizde ilmiz için yapılması gereken ciddi projeleri de görüşerek neler yapılabilir noktasında görüş alışverişinde bulunduk" dedi.